Магній – елемент з антиоксидантними властивостями. Він необхідний для розвитку кісток, загоєння ран і для гарного перероблення вуглеводів, амінокислот і холестерину.
Крім цього, магній – це ключ до засвоєння інших вітамінів, включаючи вітаміни B і C, необхідних для поліпшення здоров’я мозку і захисту проти онкології.
Фахівці стверджують, що нестача магнію викликає слабкість, нудоту, блювоту, запаморочення, втрату слуху і також послаблює волосся і нігті. Особливо це помітно в період міжсезоння – навесні і восени.
У гіршому випадку це може призвести до паралічу, сліпоти, безпліддя або судом. Щоб уникнути небезпеки дефіциту магнію, ми маємо дбати про свій раціон.
Морепродукти

Мідії, молюски, краби і взагалі всі морепродукти, багаті магнієм. Вони також є здоровим джерелом вітамінів групи В, Омега-3 і незамінних амінокислот.
Горіхи і насіння

Фундук, волоські горіхи, макадамі – відмінні джерела магнію. Вони також багаті клітковиною, вітаміном Е і міддю.
Шпинат

Зелені листові овочі – одні із найздоровіших продуктів на планеті. У філіжанці шпинату – більш ніж у два рази рекомендованої денної норми вітаміну А і на 6 разів більше вітаміну К, який нам необхідний щодня.
Каші

Коричневий рис, овес, кіноа, просо: вони допомагають знизити ризик діабету 2 типу, серцевих захворювань і деяких видів раку, а також забезпечують організм необхідним магнієм.
Тофу

Це ідеальний вегетаріанський замінник м’яса. Крім того, що тофу є джерелом магнію, він також багатий на кальцій, мідь, залізо і омега-3.
Бобові

Квасоля, боби і горох необхідні для нашого здоров’я. Вони багаті на клітковину, вітамін С і магній.
Чорний чай

Один найпростіших способів отримати необхідну кількість магнію – щодня випивати філіжанку чорного чаю. Крім того, цей напій корисний для серця і кісток.
Стаття несе інформаційний характер. Будь-які поради, у першу чергу, обговорюйте з фахівцем.