Докладний гороскоп 2021 на кожен місяць — що чекає всі знаки Зодіаку

105

2021 буде роком динамічних та серйозних змін, за якими доведеться встигати. Постарайтеся позбутися від занепокоєння та побороти негативне мислення. Астрологи в один голос попереджають: саме негативний погляд на життя може притягти біди та важкі випробування. 

Але тільки добро, надія на краще, добре ставлення до близьких й любов до життя допоможуть домогтися небувалих висот. Кожен місяць року має свою енергію та буде щедро ділитися нею з нами. Так до чого нам потрібно готуватися?

Січень

фото pikabu.ru

Перший місяць року ідеальний для розміреної роботи й відпочинку. У цей момент необхідно прислухатися до внутрішнього голосу і покластися на свої почуття. Коли ви втрачаєте сили, краще спочатку їх відновити, а вже потім продовжувати домагатися своєї мрії.

Лютий

фото pikabu.ru

Перша половина місяця буде складною й непередбачуваною, особливо для знаків водної стихії — Риб, Раків й Скорпіонів. Що стосується другої половини місяця, то почнеться час спокою та прямого руху всіх небесних тіл. Він визначить для багатьох період процвітання.

Березень

фото yandex.net

Березня теж буде вдалим. Всі без винятку знаки Зодіаку зможуть домогтися успіху у всіх справах. Сміливо починайте нові проєкти, беріться за щось незвичайне, змінюйте роботу або оточення. Астрологи також радять зайнятися ремонтом, переїздом, потрібними покупками.

Квітень

фото blogspot.com

Яскравий й позитивний період 2021 року закінчиться в кінці квітня. З 27 квітня Плутон перейде у ретроградний рух. Тоді почнеться період так званого колективного дисонансу, коли люди будуть поступово віддалятися один від одного.

Травень

фото wallpapers-fenix.eu

Це може бути тихий місяць, хоча — не найлегший. В цей час сприятливо займатися домашніми справами та знаходити компроміси з близькими. 26 травня відбудеться повне місячне затемнення, яке може змінити хід людського життя.

Червень

фото p4.tabor.ru

У червні очікуються серйозні зміни, багато з яких будуть непередбачуваними. Літо почнеться з суєти вдома й на роботі. Астрологи радять остерігатися сварок й конфліктів. Будьте спокійними та розумними, особливо 10 червня.

Липень

фото reinga.info

Другий місяць літа відкриє нам шлях до багатства. Потрібно більше уваги приділяти голосу своєї інтуїції та практикувати самосвідомість. Астрологи радять у липні завершити розпочате та не боятися труднощів.

Серпень

фото yandex.net

Серпень 2021 року стане точкою розриву. У цей момент багато людей зможуть усвідомити напрямок свого подальшого руху. У світі можуть статися неоднозначні події, які змусять людей по новому подивитися на дійсність. Тому, зірки радять у цьому місяці не поспішати та бути гранично уважними.

Вересень

фото mamamozhetvse.ru

У цьому місяці важливо не кидатися у крайнощі у всіх сферах життя. В цілому, місяць буде складним у сфері взаємин. Можливі дивні союзи, розриви відносин та любовні трикутники.

Жовтень

фото proprikol.ru

У жовтні потрібно остерігатися трьох речей: ризику, спокус та скептицизму. З цих трьох найбільш небезпечним буде скептицизм. Люди, які не вірять у себе та сумніваються у своєму успіху, залишаться в стороні. Не занадто реагуйте на критику на свою адресу в жовтні.

Листопад

фото i.pinimg.com

Листопад буде прекрасним часом для всіх закоханих. У цьому місяці можна відправитися у подорож, створити родину або вивести відносини на новий рівень.

Грудень

фото i0.wp.com

Грудень — найсприятливіший період для фінансової діяльності. У цьому місяці можна прийняти сміливі рішення з приводу роботи: кидати те, що набридло та братися за нові проєкти.

Особливо важливо в цей час зосередитися на теперішньому моменті: прогнати думки про минуле та перестати витати у хмарах. Успіх чекає на людей, які впевнені у собі й знають, чого хочуть.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем