Домашня зелень завжди радує очі, особливо у зимовий час. Часто ці рослини вирощують тому, що вони є лікарськими. Крім того є домашні квіти, які лікують повітря в будинку. Поселіть такого зеленого квартиранта і божественні аромати вам забезпечені.

Аромати сильно впливають на наше життя, оскільки діють на нашу підсвідомість. Буває, що якийсь важкий запах може викликати головний біль і кардинально зіпсувати настрій. А є аромати, які можуть виправити нікчемний настрій та викликати відчуття легкості життя.

Рослини, які здатні позитивно впливати на наше життя, потрібно негайно запрошувати у своє житло та всіляко їх плекати.

Кава

фото botanichka.ru

Почніть ранок з кави. Вірніше з його запаху, тому що мова піде про кавовий кущик. Завдяки селекції в нашому житті з’явилися домашні кавові рослини. Запах цих квітів може поліпшити настрій, розігнати сонливість і підвищити творчі здібності.

Такий кущик краще всього поставити на кухні, щоб кожен ранок починати зі свіжого запаху. І, до речі, чашечка кави теж не завадить!

Герань

фото kleo.ru

Стара добра герань, яку любили ще наші бабусі. І було за що! Цей тонкий аромат здатний наситити свіжістю будь-яке приміщення. Особливо сильно пахне герань з темними квітами, якщо поставити її на сонячній стороні.

Цитрус

фото botanichka.ru

Ці екзотичні рослини не прижилися в нашому кліматі у вуличних умовах, зате відмінно почувають себе вдома в горщиках. Аромат випускають не тільки квіти, але й листя цієї рослини. Цей запах здатний розігнати будь-які хвороботворні молекули, якщо вони випадково попали у ваше житло.

Мирт

фото krrot.net

Мирт, також як і лимон володіє бактерицидними властивостями. Його запах заспокоює нервову систему і дарує відчуття гармонії. Недарма гілочки мирта дарували на знак мирних намірів. Якщо у вас в родині панують сильні емоції — заведіть горщик з рослиною мирта. І в домі запанує спокій і гармонія.

Троянди

фото roomester.ru

Кажуть, що рожевий аромат здатний звести з розуму будь-кого. Це не зовсім відповідає істині. Навпаки, аромат троянд заспокоює, знімає напругу і дарує впевненість у власних силах. Крім того, при постійному впливі цей запах допомагає виправити проблеми пов’язані з дихальними шляхами.

Жасмин

фото botanichka.ru

Це — квітка щастя. Його аромат наповнює серце радістю, навіть якщо до цього у вас було сумно на душі. Саме тому навесні, коли цвіте жасмин, такий гарний настрій. Але, виявляється, щастя можна поселити та вдома, якщо вибрати відповідний горщик і правильно за ним доглядати.

Мурайя

фото ytimg.com

Це рослина за запахом нагадує жасмин і поки рідко зустрічається в будинках. Однак ці маленькі кущики можуть стати прикрасою вашої квартири та подарувати дуже приємний аромат.

Поселіть у себе домашні квіти, які лікують повітря в будинку. Нехай їхні божественні аромати наповнюють дім радістю і щастям.