Домашнє добриво для фіалок — квітучий сад на вікні протягом року

5175
Домашнє добриво для фіалок — квітучий сад на вікні протягом року

Мабуть, більшість цінителів фіалок мріють, щоб квітучий сад на вікні протягом року радував своєю красою всіх гостей. Саме тому досвідчені квітникарі використовують домашнє добриво для фіалок. Фіалки – це квіти, які подобаються всім. Вони такі ніжні, тендітні, різної форми та кольору. До того ж, якщо правильно за ними доглядати, то своєю красою будуть радувати протягом усього року.

фото ytimg.com

Не зважаючи на те, що сортів безліч, догляд за цими квітами однаковий. А тому й рецепти для підживлення квітів підійдуть всім сортам.

Оскільки фіалки мають маленьку кореневу систему, то відповідно і ростуть у маленьких горщиках, де мало ґрунту. Всі поживні речовини вони теж беруть з нього. Але вони швидко закінчуються, тому квітникарям треба подбати про регулярне підживлення своїх красунь.

То як зрозуміти, що квітку треба підживити?

фото userapi.com
  • Якщо помітили, що квітки почали менш активно рости
  • Листя стало слабким та опадає
  • Рослини перестали квітнути
  • На листках з’явилися плями жовтого кольору

Якщо помітили такі “симптоми”, фіалки треба негайно треба підгодувати. Але не забувайте, що є і обмеження для внесення добрива.

Не треба цього робити, якщо:

фото userapi.com
  • на квітку потрапляють прямі сонячні промені
  • після пересадки квітки не минуло місяця
  • невідповідна температура
  • з’явилися шкідники

У спеціалізованих квіткових магазинах можна придбати готове добриво для фіалок. Але все ж таки домашнє добриво набагато краще для цих квіточок.

Заварка з чорного чаю

фото seedgarden.ru

Нею треба просто покрити грунт у горщику, де росте фіалка. Коли рослину поливатимете, поживні речовини потраплятимуть у ґрунт. Ще під час посадки квітки можна змішати ґрунт із заваркою. Вона утримуватиме і вологу, і корисні речовини віддаватиме під час звичайного поливу.

Гуща з кави

Гуща, що залишається з кави, має такі ж властивості, як і чайна заварка. Використовувати для підживлення її за таким же принципом.

Цибуля

Вірніше, лушпиння з неї допоможе позбутися шкідників на рослині та сприяє її росту. На 2 літри окропу знадобиться 50 г лушпиння. Кип’ятити суміш протягом 10 хвилин, настояти кілька годині, процідити. Цим відваром фіалки не поливати, а лише обприскувати.

Шкірка з цитрусових діє на фіалки позитивно, як і на людський організм

І все через велику кількість вітамінів у ній. Подрібнену шкірку залити окропом і залишити на 24 години. Процідити й розвести з теплою водою 1 до 10. Цим настоєм поливати квіти.

Дріжджі допомагають не лише тісту піднятися

Таку ж дію вони мають і на рослини. Зокрема, сприяють їхньому росту та цвітінню. Добриво на основі дріжджів готується так – 5 г сухих дріжджів змішати з 2 ст. ложками цукру і розчинити в 5 літрах води. Настій накрити та настоювати 3 години в теплі. Розвести з водою 1 до 5 і поливати ним квіти.

фото spasibovsem.ru

Домашнє добриво для фіалок набагато корисніше для них, ніж те, що можна купити в магазинах. Квітучий сад на вікні протягом року можливий, якщо вчасно подбати про удобрення, пересадку та загальний клімат для фіалок.

Поділіться коментарем