Деякі люди впевнені, що камінь-оберіг підсилює їхню енергію та сили. Астрологи розповідають, що для кожного знаку Зодіаку він свій — особливий. Дорогоцінний гороскоп, складений знавцями того, як впливають такі обереги на людину, розкриє таємницю вашого магічного помічника.

Як відомо, всі знаки Зодіаку поділяються на чотири стихії. Це Земля, Повітря, Вода і Вогонь. Відповідно до цього біоенергетики рекомендують обирати і свій камінь.

Дорогоцінний Гороскоп: камінь-оберіг для кожного знаку Зодіаку

Знаки Повітря (Близнюки, Водолій, Терези)

Рожевий турмалін
фото ytimg.com

Представники цієї категорії — це люди, в яких інколи вітер гуляє в голові, а їхні вчинки не завжди можна назвати серйозними. Живуть одним днем. Зате як яскраво і весело. Вгамувати творчий розгул цих людей допоможе турмалін рожевого кольору.

Він збалансовує їхній порив до вітряних вчинків з творчістю, без якої ці люди жити не можуть. А для заспокоєння підійде — топаз.

Цей камінь допоможе обрати вірний шлях в житті, правильне рішення на роботі чи в родині. А ще заспокоює нерви. У справах амурних — сердолік відкриє очі на ту половинку, яку обрали. Бо часто представники цих стихій обирають зовсім не тих людей, які їм потрібні.

Знаки Води (Раки, Скорпіони і Риби)

Білий опал
фото mineralpro.ru

Рак за своєю натурою дуже горді люди, з високою самооцінкою. Саме через це у них майже немає друзів. Приборкати такий норов Раків може смарагд. Скорпіони ж настільки непостійні у своїх думках, що своєю поведінкою можуть розізлити навіть своїх найближчих людей. Справитися з такою рисою може аквамарин.

Для Риб астрологи рекомендують у поміч білий опал. Для того, щоб Рибам було легше розкласти все по полицях, розібратися і зробити висновки, треба мати саме такий оберіг.

Знаки Землі (Діва, Козеріг, Телець)

Яшма
фото kamniguru.ru

І фізично, і морально цим представникам допоможе яшма. Але використовувати його треба постійно. Він відганяє весь негатив і допомагає цим людям полюбити життя і насолоджуватися ним, стати більш добрими до своїх рідних і друзів. Накопичити і використовувати мудрість цим знакам допоможе бірюза, яка притягує везінні і навчить, як правильно використовувати свої знання.

Для того, щоб мати рівновагу в житті астрологи рекомендують використовувати в якості оберегу турмалін рожевого і малинового кольору. Вони мають заспокійливу і творчу дію. Особливо, підійдуть тим, хто хоче добитися успіху на роботі.

Знаки Вогню (Лев, Овен, Стрілець)

Алмази
фото twimg.com

Овну якомога краще підійде алмаз, який допоможе все робити в міру, без зайвих емоцій та нервів. А нервовим Левам — рубін, який нагадує, що треба зосередитися на важливому і відкинути в бік всіх своїх ворогів та гострі висловлювання на свою адресу. Стрільцям гранат подарує гармонію і рівновагу. І допоможе у спілкування як на роботі, так і в родині.

Дорогоцінний гороскоп рекомендує для кожного знаку Зодіаку використовувати свій камінь-оберіг. Але не забувайте, що в першу чергу треба бути самим собою, йти до вершин і підкоряти їх, якщо це вам потрібно. А маючи ще й такого помічника — цей шлях здаватиметься набагато легшим. Щасти вам!