Дослідники виявили, що більшість чоловіків бажають пишних жінок більше, ніж думають

784

Битва худих проти повних триває століттями. Жінки думають, що чоловіки хочуть худу модель, яка морить себе голодом, щоб мати нульовий розмір. Тож худорлявість може бути перевагою для деяких чоловіків. Але схоже, що для більшості чоловіків пишні та повненькі — це саме те, що треба.

curvy woman

Чоловіки запрограмовані на те, що у них повинна бути мініатюрна дівчина, яка гарно виглядає, бовтаючись на руках, але чи жадають більшість хлопців такої маленької, тендітної жінки? Ви будете здивовані результатами групи досліджень, які показують, що подобається .

Це неймовірний стрес для хлопця, який хоче обрати собі партнерку на все життя. Вони ведуть дівчину, яка їх зацікавила, поїсти тільки для того, щоб почути про все те, чого вони не можуть мати на своїй обмежувальній дієті. Жінки завжди шукають дієти, які можуть покращити їхню фігуру.

Однак може бути неприємно працювати над цим на побаченні, коли все, що хоче зробити хлопець, — це добре поїсти. Тепер він не хоче, щоб жінка їла більше, ніж він, але він хоче, щоб у неї було і вона не морила себе голодом.

Це не означає, що худі тіла моделей також не є красивими. Але це повинно зміцнити думку про те, що пишні жінки також привабливі.

Натовп голлівудських акторок і моделей сприяє формуванню неправильного соціального сприйняття

Жінки вважають, що якщо вони будуть їсти менше, то будуть здаватися більш привабливими для протилежної статі, але дослідження показали, що чоловіки віддають перевагу жінкам з більш повною фігурою типу “пісочний годинник”. Некомфортно притискатися до когось кістлявого.

Частково причиною того, що жінки думають, що чоловіки хочуть тіло модельного типу, є хибні уявлення, які дає голлівудська еліта. Розглянемо деяких супер худих зірок, таких як Періс Гілтон або Келлі Ріпа. Ці жінки настільки малі, що їхньому тілу немає чим заповнити одяг.

Жінка дійсно повинна бути того розміру, який дозволяє їй відчувати себе найбільш комфортно, але те, що, на думку жінок, хоче і бажає хлопець, досить різноманітне. Чому чоловікові подобається трохи м’яса на кістках, і чи можуть ці вподобання йти від його домашнього життя і будови тіла його матері?

Вигини дійсно допомагають дамі краще виглядати у своєму вбранні, а для хлопця немає нічого більш спокусливого, ніж велика, пишна дама. Подивіться на тіла Адель і Кейт Вінслет. Вони обидві — красиві жінки, які не відповідають соціальним нормам бути худими як олівець, і почуваються комфортно у своїх розмірах.

Якщо ці жінки здорові, — а вони, схоже, здорові, — їм немає сенсу морити себе голодом, щоб отримати або утримати чоловіка. Колись середньостатистична жінка мала 12-14-й розмір, а зараз — 16-18-й, а це означає, що стає більш прийнятним бути пишнішою.

Дебати про вагу протягом історії

З плином часу все, безумовно, змінилося. Ще в епоху Відродження вважалося, що жінки мали більше грошей і були сексуальнішими, коли вони були важчими. Їхні вигини прирівнювалися до краси, витонченості та багатства.

Подивіться на деякі картини, написані в цей період, і ви будете здивовані. Відомий художник Леонардо да Вінчі прославився в цей період. Його портрет Мони Лізи зображує, що більша жінка була, безсумнівно, більш бажаною.

Дивовижним у багатьох картинах цієї епохи було те, що жінки були не просто пишними, а й досить великими. Бути великою і красивою означало, що жінка перебуває на вершині сексуальності. Тоді жінок цінували за їхні тіла, дані Богом, і ніхто не наважувався використовувати різкі ярлики, щоб присоромити їх.

Хоча бути “пухкою, як куріпка” було соціально прийнятним, все змінилося приблизно 1840 року. Сильвестр Грем, пресвітеріанський священик, посіяв насіння, що жінки повинні бути стрункішими для кращого здоров’я. До 1860 року на сцену вийшов перший план дієти, яким стала дієта Бантінга.

Саме він винайшов крекери Грем, які стали вважатися першим дієтичним харчовим продуктом. Ця стратегія з низьким вмістом вуглеводів була напрочуд схожа на плани Кето або Аткінса, і багато жінок втратили вагу. Це започаткувало тенденцію, що жінки повинні мати нижчу цільову вагу, щоб зберегти здоров’я. Однак про чоловіків нічого не було сказано.

Дослідження доводить, що чоловікам подобаються пишні жінки

Нещодавно журнал “Journal of Perception” опублікував статтю, присвячену дослідженню, проведеному в Університеті Святого Андрія. Учасникам роздали фотографії, на яких були зображені риси обличчя кількох жінок. Шокуючим є той факт, що хлопці одностайно обирали жінок, які перебувають у здоровому ваговому діапазоні, більше, ніж худих дам.

Це дослідження дає чіткий сигнал про те, що недостатня вага не обов’язково є привабливою, як думають багато жінок. У дослідженні взяли участь 1200 чоловіків віком від 25 до 55 років. На подив дослідницької групи, понад 81% цих джентльменів люблять вигини, і багато вигинів.

На подальші запитання чоловіки в один голос стверджували, що пишні жінки більш спокусливі та сексуальні. Можливо, чоловіки втомилися від зростаючої тенденції робити жінок безформними лише для того, щоб відповідати вимогам суспільства? Це дослідження показує, що середньостатистичний чоловік любить трохи м’яса на кістках своєї жінки, і якщо вона здорова, в цьому немає нічого поганого.

Жіночі вигини розкішні, привабливі та жіночні

Жінки думають, що хлопців приваблюють ультратонкі жінки з майже відсутніми формами. Однак саме вигини жінки повертають їй привабливість. Коли у жінки є вигини, це надає їй стрункості, і вона постає більш природною і навіть граціозною.

Чому ж так сталося, що хтива жінка прагне випромінювати чуттєвість, а чоловіки люблять бачити гарну кругленьку попку і стегна, які зсуваються, коли дама ходить? Дехто вважає, що чоловік бачить у жінці потенціал для народження дітей, коли у неї більші стегна і більші груди. Це все підсвідоме, але деякі жінки виношують дітей без особливих зусиль, в той час як інші мають труднощі з вагітністю та пологами.

Чи знаєте ви, що деякі вчені вважають, що пишні жінки живуть довше? Звучить дивно, адже можна подумати, що людина з меншою вагою матиме більшу тривалість життя. Інститут профілактичної медицини в Копенгагені виявив, що жінки, які мають стегна понад 100 см, мають захист від серцевих захворювань.

Цей шар жиру на стегнах надає більше захисту, ніж шкоди. Згідно з цим дослідженням, жінка з 14-м розміром стегон є ідеальною, а невелика кількість жиру, яку вона має, є здоровою. Сумно те, що більшість жінок думають, що їм потрібно мати в середньому другий розмір, щоб бути бажаною моделлю.

Для деяких чоловіків худорлявість затьмарює ідеальні риси жіночності

Жінки думають, що чоловікам подобається тільки один тип жінок, але слід пам’ятати, що різноманітність — це родзинка життя. У кожного є свій смак і переваги, коли мова йде про партнера.

Чи є правда в теоріях про те, що чоловік одружиться з такою, як його мати, а дівчина — з таким, як її батько? Якщо хлопець виховується в сім’ї, де жінка більша або навіть класифікується як велика красива жінка, він, швидше за все, не розвине стереотипів, які є шкідливими щодо людей високого розміру.
Якби цей джентльмен мав добрі стосунки зі своєю матір’ю, його, ймовірно, привабив би подібний калібр. Майте на увазі, що фізичні риси — це не єдине, що нагадує вам про ваших батьків. Деякі хлопці, побачивши жінку з кількома зайвими кілограмами, вважають, що вона добре готує, і в багатьох випадках це припущення вірне.

Однак худа людина може бути таким же хорошим кухарем. Метаболізм і генетика можуть відігравати важливу роль у рівнянні ваги, оскільки не завжди залежить від того, що ви їсте. Структура кісток також є ще одним фактором, який важить у всьому пакеті.

Жінка, яка важить 55 кг, але має маленький зріст і тонкі кістки, виглядатиме значно інакше, ніж така сама вага на більшій кістковій структурі. Гени, як правило, допомагають загальній зовнішності жінки, і якщо хлопці хочуть зазирнути в майбутнє, їм варто подумати про своїх матерів.

Суспільство не дивиться на типи статури однаково.

Те, що повністю суперечить початковому дослідженню, полягає в тому, що худі жінки, як правило, мають більш успішну кар’єру. У той час як чоловіки віддають перевагу жінкам з пишними формами, бізнес-центр віддає перевагу жінкам меншого зросту. У Journal of Applied Psychology була опублікована стаття з оглядом дослідження, проведеного Університетом Флориди.

Вони виявили, що жінка з меншою кількістю вигинів заробляє на 22 000 доларів більше на рік, ніж повніша жінка. Гострі та кутасті лінії меншої жінки можуть бути непривабливими у світі побачень, але це перевага для ділового світу. Багато повніших жінок клянуться, що саме тому роботодавці пропускають їх – і це, здається, підтверджує цю підозру.

Останні думки: жінки з пишними формами насправді привабливіші

Понад усе, чоловік віддає перевагу жінці, яка вміє доглядати за собою. Бути худою як модель може бути так само шкідливим для вашого здоров’я, як і бути занадто важким. Існує тонка межа між тим, щоб бути товстим, та тим, коли людина має ожиріння, що треба поважати через наслідки для здоров’я.

Все-таки, коли справа доходить до сексуальної привабливості та бажаності, здається, що те, що думають жінки, і те, що справді подобається чоловікам, знаходиться навіть не в одному діапазоні. Це нормально — мати здоровий апетит, і це нормально, якщо ви не другого розміру. Ви прекрасні такими, якими ви є, худі ви як модель чи ні!

Поділіться коментарем