Дзеркальна містика: що категорично не можна робити перед дзеркалом?

208

Люди ставилися до дзеркал з особливим побоюванням в усі часи. Їх наділяли магічними властивостями, які могли принести як користь, так і шкоду.

Практики-ясновидці стверджують, що дзеркало — справжнісінький портал, що зберігає в собі інформацію про тих, хто у ньому відбивався.

Від того, як поводиться людина перед дзеркалом, і залежить те, які наслідки можуть бути.

Чого не можна робити перед дзеркалом, згідно з народними забобонами?

У дзеркало краще не виглядати ввечері, а особливо вночі. У цей період дзеркало перетворюється на справжній портал в інший світ, який не завжди приносить щось позитивне. З порталу назовні можуть вийти сутності, що опановують людську душу.

Найнебезпечніший період – час із 12 до 3 ночі. Сутності в цей час буквально витягають життєву силу з людської душі, тому дзеркало краще оминати.

Існує версія, що перед дзеркалом не варто вимовляти нецензурні слова. Енергетика такої лайливої мови здатна нашкодити самій людині, притягуючи до неї неприємності.

На адресу свого відображення не можна вимовляти гнівні фрази. Дзеркало вбирає енергетику людини в цей момент і все повертає сповна. Фахівці в галузі езотерики взагалі не рекомендують вимовляти на свою адресу дурниці, озвучувати власні недоліки.

Не можна згадувати про страждання, нещастя. Дивлячись на свій відбиток, обов’язково потрібно похвалити себе, підкреслити переваги. Це оберігатиме від неприємностей.

Також перед дзеркалом заборонено їсти. Є забобони, що так людина «заїдає» здоров’я, розум, красу. Не варто випробовувати долю, дивлячись на власне відбиття, що жує.

Не варто підносити до дзеркала немовля. У нього ще немає сформованого сильного біополя, яке б змогло його захистити від негативного впливу потойбічного світу. Раніше вважали, що дитина сильно вразлива до 5 місяців. У цей період її особливо оберігали, захищаючи від будь-яких поверхонь, де вона могла відбиватися.

Не можна дивитись у дзеркало у хвилини слабкості, смутку. Якщо там відображаються Ваші сльози, біль і страждання, то потойбічні сутності мають всі шанси скористатися Вашими слабкостями. Від людини у хвилини депресії виходить сильна негативна енергія, і її можна використовувати проти неї.

Є думка, що одночасно кілька людей не повинні виглядати в одне дзеркало. Дзеркало відображатиме не лише Вашу видиму частину, а й приховані думки. Заздрість, злість однієї людини, спрямовану іншу, може принести масу неприємностей.

Особливо небезпечно! Особлива небезпека походить від тріснутих, розбитих дзеркал. Якщо людина одночасно бачить себе у кількох відбитках, його енергетика починає розділятися кілька частин. Це досить небезпечно, адже з розбитого дзеркала може негативно впливати на людину. Багато хто вважав, що навіть декоративні прикраси, візерунки зайві на дзеркалах. Полотно має бути цілісним.

Не можна, щоб спляча людина відображалася в дзеркалі. У такий момент вона повністю безпорадна, а вплив потойбіччя може бути активізований. Також багато хто вважає, що дзеркало, спрямоване на сплячу людину, може стати причиною нічного кошмару.

Якщо у дзеркалі відображається Ваша фотографія, то створюється коридор, через який з Вас можуть висмоктувати життєві сили та потойбічні сутності через такий коридор можуть вийти назовні.

Дзеркало, розміщене навпроти вхідних дверей, може принести до будинку негативну енергетику. Краще, щоб відбивало протилежну від вхідних дверей стінку.

Старовинні красиві дзеркала побачили за своє життя досить багато людей. У них зафіксовано сотні тих, хто уважно вдивлявся у свій відбиток у різний час. Такі дзеркала дуже небезпечні, по можливості, варто уникати контакту з ними.

Якщо людина, що хворіє, відображається в дзеркальному відображенні, то недуга може тільки посилитися, а процес одужання сильно затягнеться.

У дзеркал є ще безліч загадок, які тільки відкриють людству. Уважно ставтеся до дзеркала, підходьте до нього у гарному настрої та не передавайте свою негативну енергію. Захищайтеся від впливу потойбіччя і будьте щасливі!

Поділіться коментарем