Ефективна маска для рук. Чудовий результат вже після першого використання!

72

Руки видають вік так само як шкіра навколо очей, а іноді навіть більше. Якщо обличчя можна оновити за допомогою косметичних засобів та спеціальних препаратів, з руками все складніше. Адже вони — візитна картка кожної жінки.

Не секрет, що відвідування салону краси майже гарантує ідеальний стан шкіри. І все ж ви можете витрачати лише 10 хвилин на тиждень замість того, щоб витрачатися на дорогі процедури. Сьогодні ми поділяємо продукт, який одночасно глибоко очищає шкіру, омолоджує та освітлює її. Ця маска для рук дивує всіх своєю ефективністю.

Догляд за руками в домашніх умовах

Наші руки — найвразливіше місце. Їх шкіра постійно піддається впливу сонячних променів та побутової хімії, а також страждає від механічних пошкоджень. Підшкірний шар жиру, який може зменшити ураження на руках, дуже тонкий. Тому шкіра починає старіти вже у 20 років.

У віці 30-40 років на шкірі рук починають з’являтися плями та веснянки, що є результатом перебування на сонці.

На щастя, ви теж можете зробити вдома ефективний засіб, що підходить для всіх. Якщо ви будете повторювати цю процедуру регулярно, шкіра ваших рук буде виглядати набагато молодшою.

Ефективна маска для рук

Треба взяти:

  • 2 столові ложки солі;
  • 2 столові ложки соди;
  • 3 столові ложки піни для гоління (чи гель для миття тіла)

Якщо ви використовуєте морську сіль, попередньо подрібніть її в кавомолці. Змішайте з харчовою содою та додайте гель чи піну. Перемішайте все, поки крем не стане однорідним.

Коли маса буде готова, нанесіть її на руки, масажуючи від кінчиків пальців до ліктів. Втирайте содову маску легкими масажними рухами. Вона буде твердіти, але не зупиняйтеся. Помасажуйте руки з усіх боків протягом 10 хвилин, а потім вимийте все в теплій воді. Результат вас приємно здивує!

Волоски на руках після третього та четвертого разу перестають рости.

Шкіра стане білішою після першого разу, пігментні плями та веснянки з часом світлішають чи повністю зникають.

Після першого разу шкіра стане м’якою та гладкою, адже содова маска з сіллю — чудовий скраб.

Повторювати цю процедуру можна не частіше одного разу на тиждень. Як бачите, це дуже потужний інструмент — його слід використовувати обережно. Подряпини не слід сильно натирати. А тим, у кого суха шкіра, ми рекомендуємо додати столову ложку олії.

Обов’язково використовуйте зволожувальний крем, щоб ваші руки живилися. Сам процес дуже приємний та нагадує легкий масаж. Лише 10 хвилин на тиждень, і у вас будуть красиві руки без ознак старості. Тільки майте на увазі, що шкіру потрібно зволожувати не тільки після маски, але й щодня.

Поділіться коментарем