Ефірна олія перцевої м’яти допомагає травленню та знімає стрес.

1924

М’ята перцева — це один із найкласичніших ароматів усіх часів. Він посідає перше місце разом з ваніллю та шоколадом. ЇЇ  легко впізнаний та заспокійливий запах підіймає настрій.

лист м'яти

Цей неймовірно п’янкий запах створений не тільки для чуттєвого задоволення – він дуже корисний з усіх боків.

Олію перцевої м’яти можна придбати як пахощі, щоб додати приємний аромат вашому дому чи офісу.  Або використовувати як харчову олію в гарячому чаї, стравах, смузі та десертах.

Будьте готов до того, що цей ностальгічний аромат вразить усіма перевагами, які містить!

Зменшує симптоми СПК

Олія м’яти перцевої є  рекомендованим природним засобом лікування симптомів СПК (синдрому подразненого кишківника)    Вона допоможе при розладі травлення, газах, здутті живота, болю і нерегулярному відвідуванні туалету. Олія м’яти перцевої впливає на стрес, а це зменшує симптоми СПК природним чином. СПК завдає шкоди кишківнику під час стресу, оскільки нервова і травна системи взаємодіють. Навіть просте нюхання олії перцевої м’яти полегшує симптоми, хоча вживання олії або капсул олії допомагає набагато ефективніше. М’ятний чай не такий міцний як олія, але досить популярний варіант. Крихітна крапля олії в гарячій воді з лимоном та імбиром (інші засоби для травлення) – потужний природний засіб лікування розладу СПК.

Зменшує розлад травлення

Стан, відомий як диспепсія (незначний розлад травлення), виникає при неефективних ферментах, необхідних для травлення. Або якщо чутливі люди їдять особливо кислу чи насичену їжу. Олія м’яти перцевої в поєднанні з олією кмину, фенхелю та полину втричі ефективніші, ніж популярний препарат, який використовується для лікування захворювання. Вона зменшує спазми, кислотність шлунка та полегшує біль, пов’язаний з поганим травленням. Тому після їди випийте трохи води з м’ятною олією. Або чашку гарячого чаю з нею ж під час їжі — це ефективніший метод.

Інші види використання олії м’яти перцевої, та на що звернути увагу:

Олія м’яти перцевої лікує різноманітні нервові стани, включаючи тривогу. Покращує розумову концентрацію. Допомагає лікувати застуду, біль у м’язах і навіть головний біль.

Спробуйте, якщо ще цього не зробили!

Обов’язково купуйте 100% чисту харчову ефірну олію, бажано органічну — це найбезпечніший варіант. Шукайте ботанічну назву в списку інгредієнтів. Це гарантує, що вона на 100 відсотків чиста й отримана зі справжньої м’яти. Ботанічна назва цієї рослини: Mentha piperita. Зверніть увагу на парову дистиляцію. Це гарантія того, що рослина не оброблялася шкідливими для здоров’я хімічними речовинами.

Поради щодо використання:

Олія м’яти перцевої, як і всі ефірні олії, дуже сильна. Дозування: Медичний центр Нью-Йоркського університету рекомендує використовувати від 0,2 мл до 0,4 мл на день за потреби, або як профілактичний метод. Більшість ефірних олій постачаються з автоматичними дозаторами, які дозволяють додавати олію дрібними краплями в будь-яку страву. Якщо такого дозатора немає, вимірюйте кількість піпеткою. Не зловживайте ефірними оліями! Це сильно перевантажить напої та їжу. Пам’ятайте, більше не завжди краще!

Не обмежуйтесь написами на пакуванні

Можна використовувати м’яту в типових рецептах, як-от гарячий чай. Про те думайте нестандартно і спробуйте кілька нових способів. Додайте крихітну краплю м’яти м’яти до смузі з какао-порошком і корицею, щоб отримати чудові ласощі, які піднімуть настрій. Приготуйте запашну гарячу каву з какао та олією м’яти, вийде смачне мокко з м’ятою, приготоване власноруч. Спробуйте приготувати веганське морозиво, кремове смузі з м’ятною стружкою, веганські брауні, м’ятні шоколадні квадрати та навіть гарячий шоколад з м’ятою!

Смачного!

 

Поділіться коментарем