Гарбуз на столі — хвороба з дому

590

Вранішній легкий салат із сирого гарбуза збагатить організм корисними речовинами на цілий день. Інгредієнтами можуть бути родзинки, волоські горіхи, яблука та сира морква. Для бадьорості та гарного самопочуття такі салати можна вживати раз на кілька днів.

У сучасному світі, коли кількість захворювань і, відповідно, хворих, з кожним днем зростає, люди все більше починають замислюватися про прості способи зцілення. Останнім часом дуже широкого застосування набула народна медицина. Поряд з офіційною науковою методикою лікування, згадуються бабусині поради, знахарські способи для профілактики та цілительства всіх хвороб

Дослідники та науковці різних країн шукають нові розробки лікарських засобів. Тепер популярні не тільки хімічні препарати, розглядається багато природних, рослинних компонентів.

Багато користі приносять і повсякденні продукти рослинного походження, які стали звичними для кожного обивателя. Поступово користь овочів, фруктів, ягід та інших рослинних культур доводить наукова медицина.

Різноманіття ж рослинних цілющих продуктів велике. Потрібно лише мати знання про їхню користь і способи застосування.

Одним із таких корисних продуктів є гарбуз. Його користь давно доведена. Багатий склад цього овоча робить його життєво необхідним для будь-якої людини, незалежно від стану здоров’я. Гарбуз слугує чудовим профілактичним засобом і засобом, що позбавляє від багатьох видів захворювань.

Яскраво помаранчевий м’якуш гарбуза використовують під час приготування великої кількості страв. Збагачений вітамінами й мінералами, вуглеводами, білками, глюкозою, фруктозою, пектиновими речовинами, солями калію й кальцію, заліза, фосфору, кремнію й магнію, каротином, вітамінами В, С, D, Е, гарбуз має цілющий вплив на всі системи організму.

Якщо людина страждає на захворювання серця, нирок, гіпертонії, холециститу, рекомендується регулярне вживання цілющого продукту. Гарбуз очищає організм від шлаків і токсинів, позбавляє холестерину, покращує роботу шлунково-кишкового тракту.

Також гарбуз слід вживати людям із проблемами зору.

Вітамін Е, що входить до складу гарбуза, спричиняє омолодження організму. Для жінок цей вітамін дуже корисний для пом’якшення проблем під час менопаузи.

Вітамін С підвищує імунітет, гарно діє як профілактика ГРВІ.

У гарбузі присутній вітамін Т, який допомагає організму засвоювати важку їжу і покращує обмін речовин.

Кожен вітамін і мікроелемент, що входить до складу цього чудового овоча, несе в собі велику користь, збагачуючи організм і даючи йому можливість регенерації та відновлення протягом захворювань, а також у період одужання.

Гарбуз готують на парі, в духовці, вичавлюють із нього сік, вживають у сирому вигляді та використовують його насіння, не менш корисне за сам овоч.

Через свої сечогінні можливості гарбуз чудово справляється з набряками.

Для хворих на анемію цей овоч можна порадити їсти в сирому вигляді завдяки вмісту в ньому заліза.

Зовнішньо гарбуз застосовується у вигляді компресів і масок.

Хто давно знайомий із цим корисним овочем, намагається у своїх кулінарних меню регулярно використовувати його в будь-якому вигляді. Рецептів страв із гарбуза безліч. У поєднанні з іншими продуктами та індивідуально, він має приємний смак, а приправлений спеціями, здивує найвитонченіших гурманів.

Вранішній легкий салат із сирого гарбуза збагатить організм корисними речовинами на цілий день. Інгредієнтами можуть бути родзинки, волоські горіхи, яблука і сира морква. Для бадьорості та гарного самопочуття такі салати можна вживати раз на кілька днів.

У гарбуза багато корисних властивостей, але він може мати й протипоказання в разі хронічних захворювань, тому дуже важливо отримати грамотну консультацію в лікаря.

Поділіться коментарем