Газована вода за копійку? Хтось здивується такій ціні, а хтось згадає, як це було. Організовуємо подорож в СРСР для тих, хто пам’ятає ті прекрасні часи. А хто не застав радянський період, може побувати на віртуальній екскурсії, щоб зрозуміти, чому тих, хто народився в СРСР, так часто навідує ностальгія.

фото factroom.ru

Уявляєте, в СРСР за одну копійку можна було випити склянку газованої води! От порівняйте, що можна зараз купити за копійку, та навіть за одну гривню? І справді, що нічого. Зрозуміло, що гроші не ті й зарплати — не ті. Але ж просто у підсвідомості засіло саме розуміння того, що копійка в радянський час — це були гроші. Не те, що зараз.

Ви пам’ятаєте ці автомати? Ох вже ці автомати…

фото onliner.by

Такі автомати пам’ятають не тільки літні люди, а й молоді. Хоча у молоді спогади набагато слабші. Адже, вони застали автомати газводи в маленькому віці. Навряд чи вони пам’ятають, як автомати стояли в ряд по кілька штук на вулицях з великою прохідністю, поруч з кінотеатрами та іншими громадськими місцями.

фотоhttps://storyfox.ru/wp-content/uploads/2019/05/710.jpg

У Радянському Союзі за одну копійку можна було випити склянку газованої води. А за три копійки можна було насолодитися склянкою сиропу. І звичайно ж смак води ніяк не можна порівняти зі смаком сучасної газованої води, яка невідомо з чого складається. Але навіть в ті часи, були «розумники» які примудрялися обдурити такі автомати.

фото ytimg.com

Хтось кидав одну копійку з такою силою, що автомат брав її за монету вартістю в три копійки. Деякі пристосовувалися опускати монету на мотузочці.

А багато хто просто вмів правильно вдарити по автомату, через що вода наливалася безкоштовно. Ох вже ці автомати…

фото storyfox.ru

Скільки з ними пов’язано спогадів. І в кіно, і на світлинах, і пам’яті тих, хто ними користувався.

фотоhttps://storyfox.ru/wp-content/uploads/2019/05/707-1.jpg

Мабуть, газована вода за копійку ніколи не забудеться. Адже, це такі приємні спогади про те, як в жару просто на вулиці можна було випити скляночку напою. Ось такий наш екскурс-подорож в СРСР для тих, хто пам’ятає, як жилося тоді весело і щасливо. Згадали, нахлинули спогади? Значить, екскурсія вдалася!