Немає людини, яка б не дивилася фільми про кумедного та трохи невезучого Франсуа Перрена! А між тим, актору, який зіграв цього Перрена, геніальному П’єру Рішару — 85. Кращі ролі улюбленого актора змушують плакати та сміятися вже багато поколінь глядачів. 

Незважаючи на поважний вік, актор продовжує зніматися у фільмах, виготовляти вино і ганяти на своєму улюбленому мотоциклі. Справжній супермен! Хоча у фільмах ми знаємо його під виглядом роззяви, яка постійно потрапляє в кумедні ситуації. Давайте разом згадаймо ці фільми.

Високий блондин у чорному черевику, 1972

фото img.gazeta.ru/files3/205/6178205/26262-pic4_zoom-1500×1500-60331.jpg

Франсуа Перрен – талановитий скрипаль, неймовірно щирий і довірливий чоловік. Хіба міг він подумати вранці, коли віддирав від підлоги прибиті цвяхами черевики, що вже через кілька годин стане учасником кримінальної «гри»? Безневинний жарт друзів з черевиками привів до того, що Перрен опинився в ролі спецагента, якого розшукують серйозні люди.

Повернення високого блондина, 1974

фото media.filmz.ru/photos/full/filmz.ru_f_195455.jpg

Сюжет комедійного фільму оповідає про продовження пригод скромного музиканта Франсуа. Минуло всього кілька місяців з того моменту, коли він став учасником спецоперації. Тепер Франсуа живе в Бразилії зі своєю коханою Крістін і зовсім не підозрює, що його знову втягнули у чергову історію агенти контррозвідки.

Жюльєт і Жюльєт, 1974

фото img.lifter.com.ua/data/2019/august/12175/2.jpg

Одна Джульєтта працює в модному журналі «Пенелопа», інша – продавчиня. Одна Джульєтта розчарована в чоловіках, інша обожнює свого нареченого. Однак, зустрівшись, вони не тільки подружилися, але навіть стали разом видавати журнал «Розсерджені жінки».

Іграшка, 1976

фото irecommend.ru/sites/default/files/imagecache/copyright1/user-images/689941/qCjYKPtMR5D0uzDbhxqz1Q.jpg

Франсуа Перрен — журналіст, який тимчасово залишився без роботи. В якийсь момент він влаштовується в газету «France Hebdo» і виявляється в магазині мега-багатого магната, де готує тематичну статтю. Там прогулюється дитина власника, яка хоче нову іграшку — реальну людину. Перрен попадається на очі розпещеної дитини…

Чесно кажучи, такому життю можна позаздрити. Геніальному П’єру Рішару — 85, а він до цих сповнений енергії та любові до життя. Хоча, чому дивуватися. Кращі ролі улюбленого актора вчать тому, що не можна здаватися навіть у найтяжчій ситуації.