Голландський супермаркет додає «повільні касові смуги» для людей похилого віку, де можна побалакати з касиром

78

Самотність є однією з головних проблем, яка вражає людей похилого віку в усьому світі, особливо в містах, де все швидко розвивається та все більше оцифровується.

Ось чому голландська компанія придумала боротися з цим із дуже звичайного фронту: каси в продуктовому магазині. Нідерландська мережа супермаркетів Jumbo, що налічує понад 700 магазинів, представила Kletskassa, що перекладається як «розмова», спеціальну доріжку для клієнтів, які не поспішають і можуть трохи поговорити з касиром.

Голландський супермаркет додає «повільні касові смуги» для людей похилого віку, які можуть користуватися чатом

Jumbo представив ці «повільні каси» ще влітку 2019 року в рамках ширшої ініціативи під назвою One Against Loneliness, започаткованої урядом Нідерландів. За даними статистичного управління Нідерландів, 1,3 мільйона людей у ​​Нідерландах старше 75 років, і 33% повідомили, що почуваються принаймні помірно самотніми. Перша Kletskassa відкрилася в місті Вліймен, що в провінції Північний Брабант. Реакція була настільки позитивною, що компанія планувала створити 200 таких смуг по всій країні. Крім того, у магазинах Jumbo також з’явився «куток чату», де місцеві жителі можуть зібратися за чашкою кави та невеликою розмовою.

«Багато людей, особливо люди похилого віку, можуть почуватися самотніми. Як сімейний бізнес і мережа супермаркетів ми відіграємо центральну роль у суспільстві. Наші магазини є місцем зустрічі, а це означає, що ми можемо щось зробити для боротьби із самотністю. « Клетскасса» — це лише одна з речей, які ми можемо зробити», — сказала комерційний директор Jumbo Колетт Клостерман-Ван Ерд. «Ми пишаємося, що наш персонал хоче працювати в чаті. Вони дуже хочуть допомагати людям і налагоджувати з ними контакт. Це невеликий жест, але він цінний, особливо у світі, який стає все більш цифровим і швидшим».

Найкраща частина Kletskassa полягає в тому, що це не виключно для людей похилого віку, вітається будь-хто, чий день могло б покращити неспішне спілкування.

Нідерландська мережа супермаркетів Jumbo запровадила «повільну касу» для літніх покупців, які можуть трохи поспілкуватися з касиром, щоб подолати самотність.

Голландський супермаркет додає «повільні касові смуги» для людей похилого віку, які можуть користуватися чатом

Поділіться коментарем