Гороскоп 2021 для Терезів — цей рік може стати для вас прекрасним, але тільки за однієї умови…

48

Людям, народженим під знаком Терезів, доведеться багато працювати у 2021 році, щоб домогтися успіху і впоратися з проблемами на шляху до щастя. 

Терезів можна назвати інтровертами, яким потрібна самотність, щоб подумати про життя і скласти план дій. Астрологи радять представникам цього знаку брати Бика за роги у 2021 році. Інакше тривале перебування вдома та бездіяльність може доставити масу неприємностей.

Нестандартний підхід допоможе Терезам знайти спосіб розв’язання серйозних проблем. Але тільки навчившись справлятися з негативними емоціями й пихатістю, Терези знайдуть надійного хранителя — Бика з білого металу.

Чоловіки — Терези

фото zinoti.lt

Фінанси й робота 

Астрологи рекомендують Терезам уникати незавершених справ. Фінансова сторона життя буде позитивною, якщо ви не боїтеся роботи й не будете брати гроші у борг. Уміння бачити наміри людей допоможе Терезам відмовитися від сумнівних рішень.

Любов й відносини

Терезам потрібно буде будувати відносини по-новому, досягати компромісів та навчитися розуміти думку партнера. Успіх в особистому житті чекає тих представників знаку, які готові змінитися. В іншому випадку відносини можуть розірватися.

фото zinoti.lt

Настрій і здоров’я

У 2021 році здоров’я чоловіків — Терезів буде в порядку. Але це не означає, що вам не потрібно стежити за собою. Є високий ризик фізичного й морального виснаження, якщо не звертати увагу на втому. Своєчасний відпочинок і фізична активність допоможуть вам почувати себе добре і налаштуватися на позитивний лад.

Жінки — Терези

фото zinoti.lt

Астрологи рекомендують жінкам цього знаку навчитися відмовлятися як від миттєвих примх і від токсичних людей. У новому році тих, хто піддасться слабкості, чекають фінансові негаразди. Тільки зміцнення впевненості й самоповаги може допомогти вам впоратися з проблемами.

Фінанси й робота

Зірки не радять жінкам намагатися заробити всі гроші світу. Успіх прийде не відразу. І тільки в тому випадку, якщо ви навчитеся відпочивати й приймати важливі рішення без довгих зволікань.

фото zinoti.lt

Любов й відносини

Прагнучи догодити всім, жінкам — Терезам не вдасться досягти гармонії у відносинах. Представникам цього Знака важливо чітко визначити свою позицію, щоб своєчасно прибрати з оточення людей, нездатних принести їм щастя. Це стосується відносин з близькими й колегами.

 Настрій і здоров’я

Для того, щоб уникнути проблем, Терезам важливо зберігати позитивний настрій. І не тільки тоді, коли справи йдуть добре, але і в часи труднощів. Що стосується здоров’я, астрологи рекомендують дамам цього знака переглянути свій раціон та спосіб життя. Згадуйте, леді, про корисну їжу й регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Загалом, у 2021 році ситуація у Терезів покращиться. На думку астрологів, цей рік буде спокійніше ніж 2020. Проте розслабитися в рік Бика у вас не вийде. Адже цей хлопець підтримує тільки тих, хто працює і не боїться відповідальності.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем