Грошові дні — коли удача йде в руки

1260
Грошові дні — коли удача йде в руки

Багато хто помічав, що трапляються дні, коли будь-які фінансові операції виявляються напрочуд вдалими. Особливо це добре відчувають люди бізнесу і тому намагаються підтягувати важливі моменти купівлі-продажу саме до таких днів. Все це трапляється тому, що дійсно існують “грошові дні”. Удачливі бізнесмени відчувають, коли удача йде в руки внаслідок своєї інтуїції. Спробуємо розібратися, як це відбувається насправді.

фото kleo.ru

Астрологи стверджують, що існують сприятливі для фінансових угод дні. Це чотирнадцятий та двадцятий день з початку циклу за місячним календарем.У ці дні можете сміливо укладати будь-які угоди, продавати майно, купувати. Перевірити це досить легко — купіть у цей день лотерейний білет. Можливо, ви не зможете зірвати джек-пот, але безумовно отримаєте якийсь виграш.

В ці дні радимо відвідати перукарню і підстригти волосся. Місяць, як відомо, взаємодіє з людиною через його волосяний покрив. Щоб привернути до себе увагу цієї планети потрібно принести в жертву частину свого волосся. Воно швидко відростає після цього і при цьому стає більш міцним і здоровим. Ці дні називають ще днями грошової стрижки.

Дні тижня, які сприяють фінансам

фото mycdn.me

У тижні також є день, в який добре займатися фінансовими справами. Це четвер, яким керує Юпітер, покровитель бізнесу, грошей, роботи. У цей день можна сміливо давати в борг, купувати та продавати.

Також у цей день тижня добре починати нові проекти, закладати будівництво, інвестувати гроші.

Дні, які є небезпечними для грошових справ

фото joinfo.ua

Астрологи попереджають, що в третій, п’ятий, дванадцятий, п’ятнадцятий та двадцять дев’ятий день з початку циклу за місячним календарем треба триматися якомога далі від будь-яких фінансових справ. В ці дні не варто робити великі покупки, давати в борг чи вкладати гроші в фінансові проекти. Бережіть свій гаманець та тримайте його в ці дні під замком.

Несприятливий грошовий день тижня

У тижні самим небажаним днем для фінансових операцій вважається неділя. Цей день не спрямований на матеріальні блага.

Щоб визначити грошові дні досить завести місячний календар. Якщо у вас намічається важлива угода або купівля краще здійснювати її в сприятливий для цього день. Не варто забувати, що трапляються моменти, коли удача сама йде в руки. Цим варто скористатися.

Поділіться коментарем