Хочете, щоб ваш організм був вільний від грибів? Не годуйте їх!

11993

 

Гриби – це інша цивілізація, одна з найдавніших, практично вічних субстанцій. Витруїти гриби з організму людини дуже-дуже складно. Якщо грибок уже заселився, і, умовно кажучи, розвинув грибницю, то виникають досить складні проблеми.

 

Гриби бувають різні. Бувають нібито благородні гриби, бувають нижчі (називаються цвіль). Серед грибів дуже багато різномаїття, дуже багато назв, понад 50 видів. Є гриби малотоксичні, лісові, нижчі та вищі. Найвищих грибів цілий клас — це китайський кордіцепс або ярсагумба.

У чому полягає суть гриба?

Сенс у тому, що він є генетичний код і це окрема особина, а особина, яка живе колоніями. Причому між цими колоніями існує точний взаємозв’язок сегментів. Тобто кожен грибний елемент пов’язаний з іншими грибними елементами тисячами сегментних зв’язків.

Якщо ми хочемо, щоб наш організм був вільний від грибів, єдине, що ми можемо, — це не давати йому їжі. Бо якщо в нашому організмі достатньо їжі для грибів, то вони будуть у ньому. Ось, наприклад, у хлібниці лежить хліб. На ньому утворилася пліснява. Якщо ви хліб приберете і залишите плісняву, то поступово ця пліснява загине. Тому що їй нічого буде їсти. Вона висохне, не розмножиться, тому що для розмноження потрібні поживні речовини. Живиться цвіль переважно білковими продуктами, бо їй потрібні амінокислоти.

Або, наприклад, ми беремо борошно, додаємо цукор, масло (енергію), додаємо воду, дріжджі — це і є цвіль особливого роду, хлібна цвіль. Далі ми цвілі даємо температуру, обов’язково 37, потім даємо їй особливу вологість і кисень. І тоді вона починає розмножуватися, реанімуватись. Причому до цього вона лежала в холодильнику при температурі -18. Або у сухому вигляді лежала б ще 10 років. У неї схожість трохи зменшиться, але трохи, вона все одно зійде. Вбити цвіль, навіть якщо ви пересмажите хліб, неможливо. Тому що, якщо ви кинете сухарі пересмажені в квас, квас вируватиме. Це говорить про те, що як тільки вона потрапить у білково-вуглеводне середовище, то починає розмножуватися.

Все, що є дріжджовим, для нас несе певну плісняву небезпеку. Тому що види цвілі, всі вони співдружні, тобто це свій клас. І там, де живе одна цвіль, може жити друга, третя.

Одна з найпатогенніших цвілень для нас — це все-таки кандида.

Але є більш, набагато більш шкідливі цвілі, такі як аспіргірус, чорна цвіль, мукурусумузус.

Цвіль — це слово, що об’єднує; насправді ж кожен грибок різний.
Нігтьові грибки — це не те саме, що кандида. Деякі грибки вражають лімфатичні вузли в паху, інші під грудьми, треті вражають нігтьову пластину і живуть тільки на нігтях.

Якісь вражають тільки слизові оболонки і живуть у роті, у вигляді кандидозів і стоматитів або у піхву у вигляді кандидозів і вагінітів.

Якісь грибки вражають шкірні покриви і живуть на шкірі у вигляді тріщин, псоріазу, екземи, нейродерміту, але скрізь цей клас — гриби.

Як гриби потрапляють до організму?

Гриби потрапляють в організм:

  • із зіпсованою їжею,
  • з водою,
  • з повітря,
  • зі старими курними речами.

Дуже вірно сказано, що якщо абрикос або виноград із пліснявою, то їх їсти не можна. Але якщо в ящику є цвіль, вона є на всіх фруктах.

Наш організм має хороший фактор — це концентрація шлункового соку, який цю цвіль пригнічує, і, за ідеєю, через шлунково-кишковий тракт вона не повинна проникати.

Цвіль може вторгатися до нас через шкіру. Скрізь, де ми паримось, де ми ходимо босоніж, скрізь, де для неї є умови, тобто вологість, температура, органічні залишки (наприклад, бруд або жир людини) – для цвілі є їжа.

Як проникає грибок між пальцями ніг? Він через неушкоджену шкіру не просочиться, він навіть не магнітиться. Але якщо у шкірі є мікротравмочки: подряпини, попрілості, пошкодження шкірного покриву, — то грибок миттєво туди чіпляється. І варто йому пройти шкірний бар’єр, як він приживається.

Ознаки гриба в організмі людини

1. Все, що свербить.

Ось кажуть:

— У мене собака захворіла.
— Що з собакою?
— Вухо застудила.
— Що робить?
— Чухає.

Якщо собака чухає вухо, значить, у неї у вусі грибок.

Якщо людина чухає вухо сірником, зубочисткою, то тут один варіант – грибок, інших варіантів немає. Щось у мене у вусі трапилося, щось там болить, щось там тече, але якщо з’явилася сверблячка – це грибок.

2. Тріщини, бульбашки, потертості (не мозолі, а утворюються потертості незрозумілого характеру, начебто нічого не стирали, наприклад, у пахвинних складках – утворюється щось вологе). Скрізь, де лущиться, тріскається і мокне одночасно.

3. Часто приходять люди і показують на долонях, на тильних сторонах, щось незрозуміле, начебто покарябано – обпалене. Все, що на руках, під пахвами, у пахвинних складках – це гриби. Якщо звідкись виділяється щось біле, сирне – то це теж гриби. Неважливо, чи з рота, піхви, чи бронхів, мигдаликів.

4. Все, що на язиці біле, сирне, крупинчасте — це все гриби. Увечері спати лягли – язик був нормальний, вранці встали – обкладений білим нальотом. Білий наліт — це грибок. Лімфатична система всю ніч збирає цей білий наліт на ворсиночках язика, як на килимках біля дверей, відкладає, бо далі йде на викид. Слущується з язика і разом із харчуванням випльовується або відхаркується.

Треба язик відшкрібати паличкою, або ложечкою. Нальоту на язику бути не повинно. Язик має бути рожевим, з вираженими сосочками.

5. Все, що не болить, – це грибок. Тому що гриби перегризають нервові закінчення. До шкіри йде величезна кількість нервових закінчень. Що б відчував хворий на псоріаз, якщо величезні поверхні його шкіри постійно, щомиті б дратувалися? Він би просто збожеволів від болю. Коли ми кнопкою уколемо палець, біль такий, що ми підскакуємо. Якби поверхні псоріазу були б болючі, то це було б сильне больове переподразнення, і людина б померла від больового шоку. Грибок цілеспрямовано з цим працює, він все відкушує, завойовує шкіру та робить її керованою. У нього там свої замки, палаци.

6. Все, що на шкірі обсипається, відпадає, підноситься, лущиться кільцями (рівномірно, нерівномірно), скрізь, де є лусочки.

Як правило, грибок знаходиться в зоні великих лімфатичних вузлів, з однієї простої причини: грибок знаходиться в міжклітинному просторі. Ось клітина, ось міжклітинний простір – вода, потенціал цієї води – приблизно. Середовище має бути або лужне, або кисле, навколо клітин розмножується грибок. Сюди він потрапляє зі струмом крові із травного тракту до міжклітинної води.

Міжклітинна вода повинна протікати, щоранку сюди повинна надходити вода і щоранку вона повинна стравлюватися і йти. Стравляється вона через лімфатичну систему. Лімфатичні протоки закінчуються лімфатичними вузлами. У лімфатичних вузлах відсіки, 10 входів, один вихід. І тут відбувається обробка лімфоцитами тих життєвих молекулярних форм, які засмоктувалися сюди та відбувається очищення. Чиста лімфа йде в один бік, а брудна лімфа — в інший, на викид.

У людини захворів колінний суглоб. Ось один мосел, другий мосел. Між ними хрящі. Що тут може хворіти? Кістки хворіти не можуть, хрящ теж, там немає болючих закінчень. Між хрящами є рідина. Вона теж не болить, але може бути запалена, у ній може хтось жити. Ззаду за суглобом, з боку підколінної ямки є лімфовузли. Якщо є грибок на ногах, він підніматиметься вгору, до підколінних лімфовузлів. Лімфовузли грибок затримають, і в цей момент вони перестануть пропускати воду нагору. Суглоб набрякне. А коли він набрякатиме, то заболить.

Що зробить організм? Він підніме температуру, щоб посилити мікроциркуляцію, щоб у суглоб прийшли лейкоцити.

Що зробить лікар? Знеболить, призначить аспірин.

Це допоможе? Не допоможе.
Білагіл допоможе? Не допоможе.
Диклофенак допоможе? Не допоможе.
Ультразвук допоможе? Ні.
Спочатку треба розібратися, що тут у суглобі. Або гриби, або бактерії.

Якщо у людини всі нігті на ногах у грибках, із трьох разів вгадайте, що у неї в суглобі? Гриби. І жодні антибіотики тут не допоможуть. Тому що лімфатична система верхнього сегмента триматиме те саме, що знаходиться в нижньому сегменті, щоб вони не пройшли далі, інакше грибок завоює все. Це кордон, це прикордонна застава. Вище її ніхто не пройде. Якщо десь хтось оселився, то там розвивається війна. Війна між лейкоцитами та тим, хто оселився.

“Той, хто оселився” буває 5 видів:

  • віруси,
  • гриби,
  • гельмінти,
  • найпростіші,
  • бактерії.

Найпростіші у суглобах не живуть. Тут живуть токсоплазми, лямблії, апісторхи. Якщо у суглобі хтось оселився, захворювання буде закінчуватися на -ит/-іт. Бронхіт, артрит, гайморит, гастрит, синусит, кон’юктевіт, стоматит, нефрит тощо. Хтось там живе, там іде війна, інфекція.

Інфекція буває 5 видів

Щоб було зрозуміло, що гайморит, це у нас як? Якийсь гній у носі. Що за гній у носі, звідки він там узявся? Ніс — це дірка, просто дірка, і просто пазуха. Більше нічого немає, там ніякого гною не може бути. Він може підійти на ескалаторі лімфатичної системи. Але підійде він своїм шляхом. Чому він у ніс іде? На викид, вихід назовні.

Може піти в бронхи, піхву, кишечник. З верхньої частини тіла йде в ніс, із статевих шляхів у ніс не піде.

Зі статевих шляхів він висадиться на першому поверсі ліфта. Марно боротися з білями та виділеннями, із цим боротися не треба. Якщо вони є, це свідчить про що? Що є грибок та що працює лімфатична система. Коли ви його не чіпали, а він сам пройшов, про що це говорить? Що все нормально, все справилося, якщо він самостійно припинився.

Ось ваш шлунок, а що ви, наприклад, їсте такого? Часник, або берете гіркий перець і 20 штук з’їли відразу, прямо горошини. І у вас зупиниться одразу весь пронос.

Ефірна олія грейпфрута, чайного дерева – все діє так само, як і сам продукт. Рослина може бути кількох видів. Сама рослина, відвар рослини, напар рослини, ефірна олія рослини, олія рослини, листя рослини, лапки рослини, настоянка рослини. Будь-яка продукція, приготовлена з рослини, діятиме так само, як і сама рослина. Візьмете ви петрушку або сік з петрушки, сік з журавлини або саму журавлину — все одно.

Ось ви взяли масло кунжуту, а кунжут сам є сильним протипаразитарним засобом. Олію кунжуту ви додаєте в салат, воно дуже смачне, спробуйте чорну олію кунжуту, так плюс до цього вона є дуже потужним антипаразитарним засобом. Ви просто їсте салат, помідори, огірки, петрушка, кмин, кріп, селера і додаєте олію кунжуту, насіння кунжуту і у вас виходить дуже смачний, протипаразитарний салат.

Якщо щодня вживатимете щось таке протипаразитарне, протигрибкове, то у вас не буде ні вірусів, ні бактерій, ні паразитів. Тільки в допустимих нормах або мінімальних концентраціях, щоб вам не завдало жодної шкоди.

Подивимося навколо себе, усередину себе. Наша центральна нервова система настільки потужна, що будь-який імунітет може послати в будь-яке місце, розкопати будь-яку війну і припинити її.

Але для цього потрібне що? Енергія, цілеспрямованість, для цього потрібні знання, потрібна велика віра, для цього потрібний правильний спосіб життя, алгоритм, який ми маємо робити щодня. Сказано, часник щодня, значить часник щодня. Не переносите часник, отже хрін щодня. Хрін не переносите, отже редьку щодня.

Знайдіть те, що ви переносите. 10 видів перцю переносите, білий, червоний, жовтий, все це має бути. Тому що грибок все завоює, якщо ви даєте йому щодня макарони, на сніданок у нього хліб дріжджовий, на обід у нього згущене молоко, на вечерю картопля.

Бачили, як картопля цвіллю вкривається? Три секунди.

Спробуйте редиску цвіллю покрити. Замучитеся. Буває іноді, коли у повітрі багато спор чи сметана поруч стояла.

Ви бачили колись, щоб рослинна олія пліснявіла? Прогоркає — так, але пліснявіє несильно. Тому що там грибкам робити нічого, там є особливі речовини. Рослини, які перебувають у протиборстві з грибками. Вони ненавидять гельмінтів, майже всі, у них є розум і вони перебувають у протиборстві з гельмінтами, вірусами, бактеріями та з усіма іншими. Вони за нас. За себе та за нас. Вони вишукують кошти, кожна рослина вишукує щось таке, щоб її не з’їли. Хто не з’їв? Гриби, віруси, бактерії, паразити та ми. Тому що ми теж не завжди все правильно робимо, проти нас теж щось налаштоване, ми не можемо все з’їсти, нам не можна все з’їсти. Але якщо ми знаємо, що рослина вже налаштована, ми цю рослину можемо використовувати на своє благо.

Це дуже важливо розуміти, що роблять гриби в організмі. Просто мешкають. Вони живляться, розмножуються, рухаються, переміщуються. А що ми робимо? Годуємо, вирощуємо і постійно додаємо, кожен Божий день. То ми п’ємо грибок кефіру, то чайний гриб, то кордецепс, то пиво, то з ранку до ночі їмо дріжджовий хліб, то ще дріжджі пити починаємо.

Протигрибкова їжа

Якщо хочете, щоб ваш організм був вільний від грибів, не годуйте їх

Це часник, цибуля. Все, що є протипаразитарним, одночасно є і протигрибковим, але додається ще інше.

Хвоя, ялиця, сосна, ялина. Вся живиця сюди додається. Живиця — це те, що тече, смола від ялинки, щоб її не з’їв грибок. Сосна законсервована, тобто вона не боїться грибка, вона живе не 30 років, як береза. І тому кедр живе довго, як і вся хвойна порода.

Смолу можна класти в компоти, робити відвари, напар, можна наполягати на воді, можна кип’ятити та вдихати пару. Найкраще молоді лапки хвої сосни, ялиця мати засушені, просто класти в чай, можна готувати будь-які напої. Смолу можна жувати, додавати у жуйку.

Все, що має протигрибкову дію, має цю дію в маслах. Олія кедрового горіха, вона також протигрибкова. Чайне дерево та всі продукти з чайного дерева.

Якщо йде важка грибкова патологія, то можна по одній краплі олії чайного дерева розводити в 1 чайній ложці сметани та з’їдати, бо у воді вона не розчиняється. Багато не треба, це 1 крапелька, дорослій людині можна 2 крапельки. Якщо це робити 2 місяці поспіль, то з грибком можна буде серйозно поборотися. Ефірне масло краще розчиняти у жирі. Це можуть бути будь-які жири.

Прополіс. Можна пити настойку прополісу або водний відвар, або напар, або класти прополіс у мед, у варення, або просто його жувати, чи їсти стільники, можна шматок прополісу просто за щоку засунути, нехай він там лежить і всмоктується в слину. Неважливо, як його туди доставити. Можна з нього зробити настоянку. Не хочете настоянку — робіть водний напар. Не хочете напар — просто жуйте його як жуйку. Як він усередину потрапить — це вже інша історія, головне, щоб він потрапив туди.

Все те, що є антигельмінтним, одночасно є (більшість) й протигрибковим. Це перець (усі види), це редька, це хрін, усі приправи, починаючи з зіри та закінчуючи куркумою.

Нігтьові грибки можна вилікувати. Лікування має бути зсередини та зовні. Тільки зовні нігтьові грибки точно не вилікувати. Зсередини окремо також складно. Але якщо з того й іншого боку одночасно, то можна вилікувати навіть за півроку. Але знову ж таки потрібно розуміти механізм, грибки живуть не на нігтях, а всередині суглобової рідини. Від коліна та до стопи вся лімфа заражена грибком.

До того ж варто негайно виключити дріжджі зі свого раціону.

Що ще діє на грибки

Все, що є кисло-органічним. Це смородина, аґрус, калина, горобина, брусниця, журавлина, обліпиха, чорниця, ожина, лохина — всі кислі ягоди є протигрибковими

Поділіться коментарем