Чи чули ви, що ходьба на колінах може вилікувати від багатьох хвороб і взагалі перезапустити весь організм? Виявляється, що ця методика відноситься до даоської медицини, яка такими нетрадиційними способами може поставити на ноги хворого.

Якщо говорити про користь звичайної ходьби, то тут нічому дивуватись. Адже, всім відомо, що такі прогулянки на свіжому повітрі корисні і стимулюють наш організм для кращої і більш енергійної роботи. А от ходити на колінах — це, мабуть, справді дивина.

Та, виявляється, що саме таку ходьбу практикують в Даосі. Кажуть, що вона буде корисна навіть тим людям, які відчувають біль в колінах та суглобах. Особливо — підходить тим, хто мало рухається і цілими днями займає сидяче положення. Адже через це м’язи працюють мало і тому людина відчуває гострий біль в усьому тілі, спазми, які сковують рух. І кожен крок стає цілим больовим випробуванням.

Як навчитися ходити за даоським методом? Це дуже просто, слідуйте за нашими інструкціями.

І пам’ятайте, що точки, які є на колінах, відповідають за внутрішні органи. Їхня стимуляція допоможе побороти захворювання печінки, нирок. І що вже говорити про м’язи та суглоби, на які дія такої ходьби має прямий вплив. Даоська ходьба буде корисна кожному. Вона немає ніяких протипоказань ні за віком, ні за станом здоров’я.

Для того, щоб розпочати вправи, потрібна м’яка ковдра і кілька хвилин часу для себе коханого. Ходити треба по підлозі на самих колінах — на руки опиратися не можна. Якщо відчуватиметься біль в суглобах, то варто підлогу ще пом’якшити, підкласти ковдру або щось м’яке. А коли м’язи та суглоби звикнуть і натренуються, то біль зникне. І ходьба на колінах стане суцільним задоволенням.

фото ytimg.com

Варто зазначити, що такий спосіб тренування допоможе не лише вашим внутрішнім органам, а й зору. Бо на колінах є точки, які теж пов’язані з очима.

Щоб сконцентруватися на тренування, можна закрити очі і поринути у світ медитації. Практикуючи такі вправи щодня, помітите, що разом з болем зникають і зайві кілограми. М’язи стануть більш пружними, а тіло — підтягнутим.

Доповнити ходьбу на колінах можна вправою “Золотий Півень”

фото psyfor.life

Стояти треба на одній нозі — точно, як це робить півень. Але для початку треба стати рівно на обидві ноги. Потім повільно одну нижню кінцівку підняти так, як робить півень і завмерти у цій позі на кілька хвилин. І не забувайте, що очі треба закрити, щоб відчути рівновагу тіла і внутрішню гармонію. Займатися цією вправою краще зранку.

Така стійка підвищує імунітет, допоможе боротися із захворюваннями щитовидної залози, хребта та нервової системи.

Нагадаємо, що ходьба на колінах допоможе перезапустити весь організм та його органи. Виконуючи її разом з додатковими вправами, можна відчути, що чудесні методи даоської медицини справді діють.