Хто буде найкращим та найгіршим хлопцем за знаком зодіаку

5696

1. Скорпіон

Хоча вони мають погану репутацію, хлопці-скорпіони одночасно харизматичні та чарівні, але також дуже глибокі та складні. Якщо вам вдасться завоювати серце чоловіка-Скорпіона, у вас завжди буде його любов і відданість. Вони найвідданіші з усіх знаків і є найкращими хлопцями. Хоча на них багато складних шарів, ви зрозумієте, що під поверхнею вони мають золоте серце. Якщо ви зустрічаєтеся з кимось, зрозумійте, що їм потрібен простір. Ідеальним буде той, хто це розуміє і поважає. Хтось із товстою шкірою, тому що попри свої наміри, вони максимально відверті та чесні. Але зрештою вони зроблять все, щоб зробити вас щасливими.

Guy-In-Ocean

2. Близнюки

Близнюки дуже швидко закохуються, тож можуть подивитися на когось і впевнено сказати, що бачать з цією людиною майбутнє. Близнюки — це визначення справжнього джентльмена. Все, що вони роблять, ввічливо та поважно. Їх кращими якостями є навички слухання та здатність спробувати побачити ситуацію не зі своєї точки зору, а з точки зору інших людей. Вони ніколи не підведуть і не розчарують. Як хлопці, вони будуть мотивувати вас досягати більшого і робити краще, ніж ви коли-небудь думали.

3. Терези

Терези — наймирніший з усіх знаків. У стосунках хлопець під зодіаком Терези завжди намагатиметься уникнути сварки, якщо зможе. Вони вміють вибирати свої битви мудро. Але коли вони це роблять, вони вирішують боротися за те, що їх хвилює, і перемагають. Терези — найкумедніший і найцікавіший з усіх знаків. І вони ставляться до своєї другої половинки краще, ніж більшість. Вони не дивляться на те, що ви можете зробити для них, вони просто дають і дають, поки їм не залишиться нічого. Якщо є бажання, з ними є й шлях, і якщо вони вам потрібні, вони завжди будуть поруч. Хоча вони можуть бути популярними та центром кожної вечірки, на яку ви заходите, нехай це вас не лякає, тому що найбільше радує їх, коли поруч із ними стоїть хтось такий, як ви.

4. Овен

Хлопці Овни люблять домінувати у всіх відносинах, в яких вони перебувають. Коли вони зустрічають жінку, яка кидає їм виклик, це приваблює їх набагато більше. Вони ніколи не зустрічатимуться зі слабкою жінкою. Але це той тип людей, які змушують когось працювати за свій час і увагу. Вони здаються нахабними та зарозумілими, але це насправді вчинок. Тому що як тільки ви прорвете їх стіни, ви побачите з ним сторону, яку його друзі ніколи не побачать. І як тільки у вас є їхнє серце, вони погодяться на все, що ви скажете.

5. Рак

Хлопці Раки мають золоте серце і носять його на рукаві. Вони слідують своєму серцю, а не голові, що змушує їх переслідувати неправильних жінок. Але як тільки вони знаходять потрібну, вони люблять їх беззастережно і ставляться до них краще, ніж будь-кого в житті. Хлопці Раки балують своїх жінок подарунками та прихильністю. Такі стосунки змінять ваші стандарти.

6. Лев

Хлопці Леви безнадійні романтики. Хоча вони здаються жорсткими, вони вірять у кохання більше, ніж будь-який інший знак, і вони зроблять все, що стосується кожного фільму та книги, щоб хтось відчував себе особливим і коханим. Чоловіки Леви завжди віддадуть більше, ніж отримують, тому що жіноче щастя складається з його власного. Вони знають, що найцінніше, що ви можете мати, це підтримка сильної люблячої жінки, яка стоїть поруч з вами. Серед найвірніших знаків знайте, що їм завжди можна довіряти.

7. Водолій

Хлопці Водолії найдивніші, але найкумедніші з усіх знаків. Вони живуть так, як хочуть, і іноді просто у своєму власному світі. Вони не є найкращими хлопцями тільки тому, що не дуже гармонують з іншими. Але вони не найгірші, тому що вони дуже стараються і намагаються якнайкраще. Якщо ви полюбите того, для кого вам доведеться робити кожен перший крок, зрозумієте, що їм не вистачає впевненості й вони не сприймають сигнали. Коли ви зустрічаєтеся з одним, ви завжди будете приймати рішення у стосунках, але вони будуть робити все, що ви їм скажете.

8. Стрілець

Хлопцям Стрільцям важко у відносинах, тому що вони самі собі найлютіший ворог. І вони не часто приймають рішення, поки не стане занадто пізно. Якщо вони бачать когось, хто їм цікавий, у соціальній обстановці, вони надто ретельно думають, що робити, щоб привернути їхню увагу, і до цього моменту якщо хтось уже побачив — вони здаються. Як тільки вони вступають у стосунки, вони лояльні та добрі, але вони завжди діють по-своєму.

9. Козоріг

Козероги покладають дуже великі очікування, коли мова йде про все в їхньому житті. Це включає й стосунки. Вони посилюють тиск на людину, яка їх цікавить, чи то їхня кар’єра, чи особисте життя. Їм подобається приймати рішення і контролювати ситуацію. Їхня ідеальна половинка — це та, ким вони можуть керувати та хто є пасивною. Хоча вони мають найкращі наміри, їх зарозумілість завдає їм неприємностей.

10. Діва

Діви найбільш ревниві з усіх знаків і мають найгірший характер, коли вони зляться і не можуть контролювати це. Здається, вони згадують речі з минулого і просто використовують все, що можуть, щоб знищити вас. Вони завжди повертаються і просять вибачення, але їхні злі язики ускладнюють прощення та любов до них.

11. Телець

Хлопцям Тельцям важко відмовитися від зобов’язань. Вони більше зосереджуються на сім’ї та кар’єрі. Стосунки ніколи не були їхнім пріоритетом. Тому, коли ви знаходите людину, яка вас цікавить, ви можете виявити, що не знаєте, на якому етапі знаходитесь. Він може поводитися як твій хлопець, але він буде наклеювати на це ярлик, поки не буде впевнений, що зможе провести з тобою залишок їхнього життя. Вони зустрічаються не заради розваги, вони зустрічаються, шукаючи, чи може ця людина бути його потенційною дружиною? Чи мають вони однакові погляди? У них однакові цілі? Чоловікам-Тельцям потрібна та, хто підтримає їх на всі 100%. Але оскільки вони настільки зосереджені на собі, багато жінок розчаровуються через те, що хтось зустрічається з ними лише наполовину.

12. Риби

Хлопці Риби найчутливіші з усіх знаків. Вони схильні тяжіти до людей, які їм абсолютно протилежні. Це ускладнює стосунки, тому що виникають конфлікти, коли вони сильно ображаються через дрібниці, а партнер не може ставитися з розумінням до їхньої чутливості. Коли вони знаходять потрібну людину, яка їх розуміє, вони можуть бути чудовим партнером, але більшість часу вони живуть у власному світі фантазій, думаючи й відчуваючи все дуже глибоко, що для більшості людей занадто. Хоча вони мають добрі серця і кращі наміри, вони болісно остерігаються і схильні вибирати не тих людей. Справа не в тому, що вони самі є поганими хлопцями, але вони вибирають неправильних людей, які виявляють у них найгірше, а саме — ревнощі та невпевненість.

Поділіться коментарем