Про тих жінок, яких називають стервами деякі говорять з неприязню, а деякі — з неабиякою часткою поваги. Давайте ж спробуємо розібратися, хто така стерва, чому так називають цих жінок і чому чоловіки втрачають від них розум.

Як часто ми чуємо фразу: «Вона така стерва!» Зазвичай, так люди говорять про якусь жінку, яка зуміла викликати дуже сильні емоції. Ці жінки розбивають чужі сім’ї, забирають чужих наречених і при цьому мають нахабність не відчувати при цьому хоч якоїсь провини. Чому, взагалі, так трапляється?

фото womanclub.in.ua/wp-content/uploads/2015/01/retro_devushka_04-1024×810.jpg

Дійсно, існує парадокс. Суспільство нав’язує нам думку, що жінка повинна бути милою та доброю, хорошою матір’ю і відданою дружиною. Деякі жінки чесно намагаються слідувати традиціям — виходять заміж, створюють сімейний затишок, піклуються про чоловіка і дітей. І тут несподівано коханий чоловік, ламає сім’ю і тікає до наглої особи, яка навіть приблизно не нагадує ідеал жінки.

Хтось вважає, що чоловікам подобається відчувати себе мисливцем, тому він із задоволенням відкриває мисливський сезон, прямуючи за яскравою дичиною. Однак, складається враження, що мисливець сам у певному образі є здобиччю. Адже до ніг таких жінок ці горе-мисливці готові кинути все, що мають.

Той, який шкодує купити дружині зайвий букет квітів, заради стерво не пошкодує навіть автомобіля.

Спробуймо розібратися в характері стерв

фото gorabbit.ru/wp-content/uploads/2019/12/1-137.jpg

Сила характеру

З цим погодяться всі, навіть ті, хто ненавидить стервезних суперниць. Сили характеру їм не позичати. Недарма, про них говорять з внутрішнім захопленням: “Дивися, як вона зробила і чого домоглася! От я б так не змогла!»

І це правда! Такі дами ніколи не дозволять витирати об себе ноги. Якщо чоловік спробує поводитися так, як звик вести з покірливо дружиною, він тут же отримає удар пазуристої лапи.

Самоповага

Ось чого стервам не позичати! Людина, яка здатна вимагати поваги до себе, часто його отримує. А ось жінка, яка дуже часто йде на компроміс, відмовляючись від своїх прав і бажань, в очах багатьох навколишніх стає безхарактерною. Її інтереси тут же перестають враховувати.

Егоїзм

Ніколи стерва не забуде про свої особисті потреби у догоду когось. Ці дами дуже себе люблять і змушують враховувати свої інтереси інших. Вони мають настільки яскраву жагу до життя, що це приваблює чоловіків, як вогонь приваблює метеликів.

фото v.img.com.ua/b/1100×999999/8/c7/4bf0e28279a6804019869a7cda0e3c78.jpg

Готовність розлучитися

Ця жінка завжди готова піти, якщо їй щось не сподобається в партнері. Це приклеює до неї партнера міцніше самого міцного клею. Стерво не буде мріяти про шлюб і приміряти фату перед дзеркалом. Це чоловікові доведеться добряче побігати за нею, щоб умовити надіти на пальчик обручку. Тим самим вона стає найбажанішою. Саме чоловік постійно боїться її втратити, оскільки знає, що це може статися в будь-яку хвилину.

Спонтанність

Чоловік ніколи не знає, що йому очікувати від стерви. Це робить її неймовірно привабливою. Вона може ніжно поцілувати чоловіка в кінці побачення і тут же зачинити перед його носом двері. Вона може в будь-який момент повідомити, що збирається летіти на Північний Полюс, в Космос, до околиці Галактики. З цією жінкою ніколи не нудно і цим вона заворожує.

Стерво завжди залишається жіночною

Навіть через п’ять років після заміжжя вона буде бігати по салонах і купувати собі мереживну білизну. Не для того, щоб викликати захват у чоловіка, а просто тому, що їй так подобається. Вона не перетвориться в сумну домогосподарку в тренувальних штанях, яка смажить млинці на кухні.

Якщо вже вона вирішить спекти млинці, то включить на всю гучність Вівальді й, буде розмахувати ополоником, приспівуючи в такт музиці. Вона завжди буде гарна й красива, тому що перш за все вона любить себе, а вже потім всіх інших.

фото gazeta-pravo.ru/wp-content/uploads/2018/12/vyazanye-pledy-76.jpg

Стерво ніколи не буде вважати себе чиєюсь власністю або чиїмось причепом. Вона завжди сама по собі, єдина і неповторна. Всі свої вчинки вона визначає виходячи з власного бажання.

Сподіваємося, ми з вами зуміли розібратися в питанні — хто така стерва. Стало трохи зрозуміло чому чоловіки втрачають від них розум. Якщо повірити, що вміння любити себе і поважати, відноситься до стервезних якостей. То чому б кожній жінці не стати трохи стервою?