Хвороби суглобів — це захворювання лімфатичної системи

54064

Якщо вам діагностували запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах нема чому запалюватися.

Сколіоз — це не стан хребта, це стан кісток таза, як фундаменту, а він має бути рівним.

На ногах у нас п’ять пальців, у яких п’ять кісточок. Коли людина переносить усю вагу тіла на одну ногу (70 кг), то стопа сильно прогинається.

Для того, щоб людина не впала, на стопі утворюється трикутник, і великий палець розгортається. Кісточка великого пальця починає виступати, а людина думає, що вона виросла. Потім виростає хрящ, ущільнення, яке починає боліти. Це називається поперечна плоскостопість.

  • У кого кісточка на правій нозі, значить права нога коротша, якщо на лівій, то коротша ліва.
  • Якщо на двох, то людина спочатку стояла на правій, потім вона почала боліти, і вона перейшла на ліву.

Тому спочатку це виникає на одній нозі, а потім на іншій.

Якщо в дитини є плоскостопість, то в людини зміщені кістки таза. Якщо дитина стоптує взуття, припадає, стоїть навшпиньках, “кривить на п’яточку”, тобто правою ногою нормально загрібає, а лівою зачерпує, клишоногість, то в усіх цих випадках треба дивитися фундамент кісток тазу, що має бути розташований у горизонтальній площині.

Вирівняти кістки таза можна тільки гімнастикою та мануальною терапією, тому що це травма, це зміщення. Якщо ви стрибаєте з автобуса на праву ногу з сумкою в 10 кг, то в момент стрибка суглоб зіскакує.

Голова людини завжди прагне прийняти перпендикулярне положення до плечей. Шия має бути розташована на 90 градусів до плечей, щоб кров змогла пройти від головного мозку через 7 отворів.

Ви можете подивитися на фотографіях, як розташована ваша голова. У всіх є нахил вліво або вправо. Це означає, що, по-перше, м’язи там слабкі, а по-друге — розташування хребта є неправильним. Для виправлення цього треба робити зарядку, періодично перевіряти свій хребет.

У китайців усі види гімнастики спрямовані на відновлення хребта. У нас гімнастика руйнівна. Не можна хворому на остеохондроз крутити головою, нахилятися вперед; йому потрібно зміцнювати спину.

А як лікують хворих на сколіоз дітей у стаціонарах? Їх одягають у корсети, і за пів року хребет вирівнюється. Але їм не вправляють кістки таза. І коли дитина за пів року знімає корсет, її сколіоз із першого ступеня перетворюється на четвертий через те, що одна нога коротша за іншу. Їм приєднують холодні, платинові пластини прямо до хребців, з якими не можна вийти на вулицю, вони лопаються від напруги, бо одна нога коротша за іншу. Ось так і виникають сколіозні діти.

Чим небезпечний сколіоз? По-перше, у дівчинки народиться дитина з порушенням мозкового кровопостачання, тому що дитина виходить гвинтом.

По-друге, зношуються диски. Якщо вони зносяться, відновити їх буде дуже важко, тому що хрящова тканина не дуже міцна, а за відсутності сірки вона руйнується.

Якщо йдуть запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах нема чому запалюватися. Суглоб — це дві кістки, там більше нічого немає. Усі захворювання — це захворювання лімфатичної системи.

З іншого боку колінного суглоба розташований лімфовузол. Якщо в організмі є бактерії, такі як стрептокок, хламідії, кандида, значить, цей вузол затромбувався, і рідина перестає відтікати й накопичується в суглобі, через що підвищується температура. Тому захворювання суглобів — це захворювання лімфи.

Усі захворювання суглобів (крім травм) — це наявність у них бактерій або інших паразитів.

Артроз — це друга стадія артриту.

Якщо бактерії довго живуть в організмі (1 рік, 2, 3, 10), виникає лімфатична фільтрація, сюди приходять лейкоцити. Потім це все проходить, але лейкоцити вже попрацювали, вони виснажили хрящ. Стрептокок загинув разом із хрящем. Виникає деформувальний артроз із відкладенням солей.

Суглобова рідина має бути ідеально чистою, сопливою, мокрою, вона не повинна бути суха, в ній не повинно бути прожилок, бактерій, грибів. Визначити якість суглобової рідини можна за нігтями.

Нігті мають бути прозорі, тверді, без поперечної та поздовжньої покресленості. Якщо нігті рифлені, то в суглобовій рідині є крупинки. Ніготь — це застигла внутрішньосуглобова рідина.

У нас є п’ять сухожильних піхв, якими розташовані сухожилля, і є, відповідно, п’ять нігтів. Ця рідина має десь знайти вихід. Щодня сюди надходить по міліметру рідини. Ці застиглі крапельки рідини проходять через дві кісточки, і у зв’язку з цим ростуть нігті.

За нігтями можна повністю визначити стан людини.

Якщо на нігтях грибок, то він насправді не на них, а всередині суглобової рідини. Лікувати треба не нігті. Нові нігті будуть такі ж зіпсовані, як і ті, що людина “вилікує”.

Якщо нігті шаруються, то йде глибоке порушення мінерального обміну плюс залишки грибків. Розшарування нігтів — це розшарування фракції внутрішньосуглобової рідини. Це може статися внаслідок якогось бактеріального агента, наприклад, хламідіозу. Для відновлення мінерального обміну необхідно поповнити запаси сірки, йоду, цинку, селену, лецитину і біотину, кальцію і фосфору. Якщо довго пити кораловий кальцій, то нігті будуть дуже гарні.

Якщо на нігтях є білі крапки, то це пластівці білків. А отже, порушення білкового обміну, тому що білки не перетравлюються, і білкові молекули перебувають усередині суглобової рідини. Потім можуть виникнути захворювання суглобів обмінного характеру.

Якщо на нігтях горбинки — це показник шийного остеохондрозу. Рідина тече рівномірно і на ніготь виходить рівномірно. Якщо людина спить, і в неї німіють руки, то в цей момент рідина не тече. Тож виходить так, що вона то тече, то не тече, тому ніготь виходить хвилястий.

Кістки черепа

У нас є 8 кісток черепа, з’єднаних парно. Кістки черепа рухаються з народження і до останніх днів життя. Вони мають бути абсолютно симетричні.

Парамемагнум (великий потиличний отвір) не повинен нічого торкатися, туди йде спинний мозок.

Якщо в мами кривий таз, то в дитини зсуваються кістки черепа, зсувається парамемагнум і виникає дитячий церебральний параліч. Може бути зизоокість, втрата слуху.

Кістки черепа вправляються з першого до останнього дня життя. Існують народні цілителі, бабки, лікарі, які вміють вправляти кістки черепа. Шукайте фахівців, бо якщо кістки черепа криві, то поступово сяде зір, загубиться слух. Людина дивиться не очима, а потиличними горбами.

Дуже важливо, щоб кровопостачання потиличних частин було хорошим. Усе, що пов’язано з шумом у вухах, запамороченням, із носовими кровотечами, — усе це йде від підвивихів шийних хребців, зміщення кісток черепа.

Якщо лопаються судини в очах, то це шийний сколіоз, внутрішньочерепна гіпертензія. Хребет треба рихтувати з фундаменту, з кісток таза. Кістки таза не повинні боліти, крижі не повинні боліти, куприк має бути виставлений правильно.

Є люди, які правлять куприки. Якщо людина впала або мала перелом куприка чи іншу патологію, таку, що вона не може сісти, то куприк треба вправляти прямо через пряму кишку.

Якщо в дитини зизоокість і криві зуби, то це пов’язано з кістками черепа.

Деформовані кістки можуть передаватися у спадок. Особливо зуби. Сколіоз у спадок не передається. У спадок передаються обличчя і зуби, щелепи. Передається зовнішній вигляд, внутрішня будова, але на захворювання.

У кожного свій особистий сколіоз через слабкість зв’язкового апарату, через те, що людина неправильно спить, сидить, працює, неправильно носить тяжкості.

Ми про це майже нічого не знаємо. В Азії все роблять правильно. У них немає сколіозу. Китайці напрочуд прямі. У них лікарів із суглобів дуже мало. Вони харчуються правильно, доброзичливі, роблять зарядку. Їдять свіжу продукцію, рибу не морозять.

Поділіться коментарем