Багато скептиків впевнені, що ідеальна дружина — це персонаж з казок. З тих, які закінчуються словами: «І жили вони довго і щасливо…» Однак, астрологи запевняють: є універсальні жінкі, які за в сімейному житті — просто скарб. Ось їх список за знаком Зодіаку.

Риби

фото s2.best-wallpaper.net/wallpaper/1920×1080/1310/Fantasy-long-hair-girl-fish-flower-jewelry_1920x1080.jpg

Мрійливі Риби не вміють приховувати своїх емоцій. Якщо вже вони вас по-справжньому покохають, то подарують цілий феєрверк почуттів. Лише на перший погляд може здатися, що Риби сором’язливі. Насправді ж, вони уважно стежать за всіма подіями та роблять правильні висновки.

Риби ніколи не будуть намагатися обмежити ваш особистий час — вони не ревниві, і дуже трепетно ставляться до чужого особистого простору. Вас будуть спокійно відпускати на риболовлю, оскільки Риби вважають, що якщо вам хочеться провести час із друзями, ви маєте на це повне право.

Якщо ви зважитеся полетіти в космічну подорож — вам зберуть дорожню валізу і поцілують на прощання. Це не тому, що вас не люблять. Навпаки, Риби дуже довіряють тому, кого обрали в супутники та зберігають йому вірність. Пенелопа, яка двадцять років чекала свого Одіссея — була, без сумніву, Рибкою.

Стрілець

фото i1.wallbox.ru/wallpapers/main/201344/338dd9789af09f0.jpg

З жінкою цього знака дуже легко жити. Вона ніколи не намагається взяти верх, цілком поділяє ваші переконання. Якщо ви зважитеся змінити місце проживання — Стрілець першою збере валізу і запитає, коли поїзд? Якщо ви вступите в боротьбу — вона перша побіжить на барикади, особливо не цікавлячись — а за що, власне кажучи, воюємо? Це відбувається не тому, що дівчина-Стрілець легковажна особа, а тому, що вона цілком і повністю довіряє своєму обранцеві.

Козеріг

фото img3.goodfon.ru/wallpaper/nbig/5/99/art-fentezi-devushka-krylya-6446.jpg

Якщо ви вступили у відносини з Козерогом — можете розслабитися. Це буде найнадійніший тил, з усіх, які тільки можна уявити. Ці жінки настільки сильно кохають свого чоловіка, що готові створити для нього бездоганні умови. Якщо ви пишете дисертацію — вам будуть лише тихо підносити каву на робочий стіл й прибирати брудні чашки.

А потім вам повідомлять, коли потрібно зустрітися з науковим керівником, принесуть випрасуваний костюм і замовлять ресторан, щоб відсвяткувати захист. Думки про те, що у чоловіка може чогось не вийти — навіть не виникне. Тому що той, кого жінка-Козеріг обрала собі за чоловіка, може бути лише ідеальним. А якщо він і не зовсім ідеальний, то жінка-Козеріг зробить його таким.

Чоловік, який живе в любові, знає: ідеальна дружина — це не казка. І звичайно, ми не вибираємо свою половинку за знаком Зодіаку. Гороскоп может тільки підказати — зірки склалися так, щоб ми були щасливі.