Якщо у вас вдома завалялася зі старих часів важка електровафельниця — не поспішайте її викидати. Ця стара техніка може чудово готувати найніжніші хрусткі вафлі. Головне — знати як зробити ідеальне тісто для радянської електровафельниці. І тоді у вас є можливість знову відчути забутий смак щастя. Продукти для приготування тіста найпростіші.

фото desertikdoma.ru

Запам’ятовуйте:

  • Борошно — 300 г
  • Яйця — 5 шт
  • Маргарин — 250 г
  • Цукор — 1 склянка

Ідеальне тісто для радянської електровафельниці — рецепт

фото attuale.ru

Якщо ви на дієті — цукру можете взяти трохи менше, або взагалі не брати. У тому випадку, якщо ви бажаєте, щоб вафлі були солонуваті — додайте до тіста чайну ложку солі. Адже поки що повернемось до нашого оригінального рецепта.

  • Маргарин слід розм’якшити та збити з цукром за допомогою міксера. Тепер додати в миску яйця і знову дуже добре перемішати за допомогою міксера. Повинна вийти однорідна маса.
  • Продовжувати збивати, одночасно додаючи борошно. У результаті повинно вийти тісто консистенції сметани. Тісто готове!
  • Перед першою порцією вафель потрібно добре розігріти електровафельницю. На це знадобиться хвилин п’ять. Потім змастити поверхню вафельниці олією. Вилити на поверхню вафельниці три ложки тіста і закрити її. Не забуваємо про обережність — прилад досить гарячий, тому працювати з ним потрібно в рукавичках.

Вафлі печуться швидко, десь від 20 секунд до двох хвилин. Все залежить від налаштувань приладу. Якщо ви трохи забули, як налаштовується електровафельниця, а інструкція по використанню давно загублена, то просто поекспериментуйте з першими вафлями. Через кілька порцій ви вже точно будете знати, скільки часу потрібно на випікання.

Коли вафлі готові, вафельницю слід розкрити, готові вафлі підчепити за допомогою лопаточки та викласти на тарілку. Поверхню вафельниці знову змастіть олією і наливайте нову порцію тіста.

фото livejournal.com

Вафлі, які тільки що дістали з електровафельниці, ще дуже гарячі і їх легко можна скрутити трубочкою. Скрутивши, притримуйте протягом декількох секунд руками, щоб трубочка зберегла форму. Остигають вафлі дуже швидко.

Готові вафельні трубочки можна наповнити будь-яким кремом — згущеним молоком, заварним, масляним. Що ваша душа забажає.

фото lifehacker.ru

А якщо ви все ж невеликий любитель солодкого і пекли вафлі майже без цукру — наповніть трубочки будь-яким паштетом або начинкою за власним смаком. Впевнені, що ваша фантазія підкаже вам, як треба діяти.

Сподіваємося, що у вас вийшло ідеальне тісто для радянської електровафельниці. Зробивши все за правилами ви отримаєте ціле блюдо смачних вафельних трубочок. Скуштувавши які, зможете відчути забутий смак щастя.