Ідеальне тісто для смажених пиріжків – ніжне і пухке

3415
Ідеальне тісто для смажених пиріжків - ніжне і пухке

Будь-яка господиня мріє про те, щоб приготувати ідеальне тісто для смажених пиріжків – ніжне и пухке. Але чомусь це не у всіх виходить. Однак лише кілька маленьких нюансів виправлять цю ситуацію.

Серед усього розмаїття випічки найбільш універсальною, безперечно, є пиріжки, через те, що начинки до них існує сила силенна.

фото moyblog.tv

Проте, й тут не все так просто, і все тому, що без пухкого легенького тіста найсмачніша начинка нічого не варта. Звичайно ж, його рецептів знайдеться немало, але ж бо, якби всі вони відповідали дійсності! Словом, усім тим, хто замішує дріжджове тісто на пиріжки, таланить не кожного разу.

І от тепер – увага! Рецепт пиріжків, що ми приводимо нижче, досі ще мало кому вдавалося зіпсувати. Навіть, якщо ваша непереможна кулінарна хода лише набирає своїх обертів!

Ідеальне тісто для смажених пиріжків – рецепт

фото 1000.menu
  • Отже, готуємо опару. У миску з нагрітою водою потроху добавляємо цукор, сіль та дріжджі. Далі – борошно. Борошна – зовсім небагато. Одержаній субстанції даємо спокій і лишаємо настоюватись 10-15 хвилин.
  • Аж ось наступний етап – додайте трохи вершкового масла і борошна. І починайте вже замішувати наше довгоочікуване тісто. Увага! Тільки лише воно стане прилипати до ваших рук – це означає, що воно готове.
  • От тепер полумисок із тістом можна запроторити до холодильника, вкривши його перед цим харчовою плівкою (підійде й рушник) і залишити там на одну годину.
  • Коли час буде вичерпано, тісто з холодильника доведеться дістати і, відокремлюючи від нього невеличкі шматочки, ви, врешті решт, беремося за формування пиріжків, та накладання до них начинки.
фото 404content.com

Аж ось перший десяток ваших пиріжків вже зліплено, вони лежать на столі, дожидаючись смажіння. Що ж, не будемо примушувати їх чекати! Нехай, поки ми доліпимо решту, ця партія відправляється на нагріту сковороду! Доречі, для смаження нам знадобиться немало олії. А коли пиріжки вже дійдуть, ми позбавимось її, виклавши страву на паперового рушника чи серветку.

фото moyblog.tv

О безмежна різноманітність начинки смажених пиріжків з дріжджового тіста! За рецептом нашої редакції, ми пропонуєм вам начинку з курячого м’яса та печериць або з цибулею та вареним яйцем. Смачніші за наші варіанти для перекусу годі й шукати. Вони неодмінно стануть вам у пригоді і в школі і на роботі.

фото ytimg.com

Ваші пиріжки тепер будуть просто ідеальні, тому що ви вмієте приготувати ідеальне тісто для смажених пиріжків – ніжне и пухке. Удачі вам на теренах кулінарії!

Поділіться коментарем