Імбир та його користь у боротьбі з діабетом

549

Кілька досліджень показали, що імбир має довготривалий ефект зниження рівня ліпідів та підвищення чутливості до інсуліну.

Імбир широко використовується в індійській кухні

Він має гострий аромат і додає пікантного смаку різним стравам та напоям. З давніх-давен він був поширеним інгредієнтом, який використовувався в багатьох домашніх засобах для лікування та контролю стану здоров’я.

Імбир сприяє підвищенню рівня глюкози в організмі людей, чутливих до інсуліну

Імбир, одна з найважливіших спецій Аюрведи, використовується в індійських соусах, овочевих стравах, маринуванні тощо. Таким чином, у клітинах, оброблених гінгеролом, збільшується поглинання глюкози, чутливої до інсуліну, що покращує перебіг діабету.

Ефекти імбиру

Кілька досліджень показали, що імбир має постійні ефекти зниження рівня ліпідів та підвищення чутливості до інсуліну. У наступній статті головний дієтолог лікарні Aster RV доктор Суміта Бісвас пояснює, як імбир контролює рівень цукру в крові та регулює роботу інсуліну.

Резистентність до інсуліну

Однак, зважаючи на деякі дослідження, які показують, що підвищення рівня вільних жирних кислот (ВЖК) у плазмі крові призводить до резистентності до інсуліну, імбир виявляє антиінсулінову дію, знижуючи рівень ВЖК у плазмі крові.

Імбирний порошок

Добавки імбирного порошку також позитивно впливають на рівень цукру в крові натщесерце. Крім того, його протизапальні властивості можуть допомогти запобігти певним ускладненням діабету.

Використання імбиру

Його можна вживати у вигляді нарізаних шматочків або використовувати в карі. Його також можна додавати в лимонад або інші коктейлі. Імбирний чай широко використовується серед азіатів.

Вода з імбиром

Кілька шматочків імбиру можна додати у воду і замочити на ніч. Цю воду, настояну на імбирі, зазвичай можна пити або кип’ятити перед прийомом.

Про що слід пам’ятати, додаючи імбир до свого раціону

По-перше, обирайте натуральний, органічний корінь імбиру, а не перероблені імбирні продукти. Надмірне споживання імбиру не буде корисним для лікування діабету. Однак відносно невелика кількість імбиру, що вживається протягом тривалого періоду, може бути корисною.

Імбир можна використовувати в різних продуктах під час приготування їжі

Імбир не замінює лікування діабету. Однак звичайні ліки можна використовувати в рекомендованих кількостях.

Висновок

Вживання до 4 грамів імбиру щодня може допомогти знизити рівень цукру в крові та регулювати вироблення інсуліну. Проконсультуйтеся з дієтологом або експертом з питань здоров’я, перш ніж додавати його до раціону.

Поділіться коментарем