Індійський любовний гороскоп: яку любов ви випромінюєте?

286

З одного боку ми сприймаємо себе у стосунках з протилежною статтю, а з іншого може з’явитися не властива нам поведінка. Правда полягає в тому, що вроджені якості, визначені знаком зодіаку, відіграють помітну роль у поведінці.

Овен

1. Запальний характер, сповнений оптимізму, енергії та ентузіазму. Слово «поразка» чуже, тому Овни — варті заздрості оптимісти. Зазвичай вони не схильні опускати руки й у пошуках партнера.

2. В коханні Овнам потрібно все, або нічого. Їх не влаштовують нудні партнери, які не виправдовують їхніх очікувань чи амбіцій. Якщо Овни бачать, що із партнером “каші не зварять”, негайно розривають стосунки.

3. Ідеальною дівчиною Овна не назвеш. Вона нагадує вулкан, що димить і завжди показує пальцем на те, що не подобається. Дуже примхлива! Квітами та солодощами не купиш. Вона не любить вторгнення, обмеження свободи та зайвої уваги – така увага швидко набридає. Однак вміє надихати чоловіка на роботу і досягнення нових цілей, не шкодує практичних порад.

Тілець

1. Прагне до безпеки в любовній сфері, тому часто змінює пристрасть на стабільність, спокій, гармонію. Для почуттів важливі взаємне спілкування і розуміння.

2. Міцно стоїть на землі, дбає про майбутнє, вміє не витрачати всі гроші одразу, тому вибирає партнера, аналогічного її характеру. Не любить, коли з нею поводяться некультурно, огидно, тому одразу відкидає лайдаків, шахраїв чи неосвічених.

3. Дівчина — Тілець, це мирна, спокійна, трохи наївна особа. Можливо, не красуня, але жіночна та сімейна. Хлопцям, які не мають наміру одружуватися, не варто наближатися до неї, тому що вони мають властивість пригорнути хлопця і вдало тягнути його до вівтаря. Люблять гроші й красиві речі.

Близнюки

1. Обирає хлопців, які не багато говорять, тому що і сама має що сказати. Їй подобається, коли хлопець мовчить і дозволяє їй говорити. Вона ненавидить дурнів, поруч з нею може бути тільки розумник. Дівчина Близнюки — кмітлива. При необхідності, заточивши язик, може обдурити розумного хлопця. А постійне бажання змін дуже спокушає піти «наліво» і перевірити, що там відбувається, тож не варто їй занадто довіряти.

2. Їм важко триматися поруч з одним чоловіком. Вони постійно відриваються від реальності. Тікають, повертаються і знову тікають. Однак обранець здатний стати незамінним завдяки своїй універсальності та вмінню кидати виклик

3. Ці жінки ідеально підходять тим чоловікам, яким часто доводиться переїжджати з одного місця на інше. Схильні швидко забувати та прощати чоловікові помилки й омани.

Рак

1. Надзвичайно ніжна, чутлива, віддана, турботлива, жіночна, відповідальна і віддана. Зачасту слухається чоловіка, а партнер — її підтримка, втіха та сховище. Вона просто створена для сім’ї. Готова до довготривалого шлюбу, навіть якщо чоловік поверне «наліво» – пробачить.

2. Дівчина-Рак може сміливо обіцяти міцну родину і тривалі стосунки. Втративши голову заради свого чоловіка, вирішує пожертвувати собою і віддати йому все. Водночас вона дуже чутлива і швидко ображається, може переживати знущання місяцями, часто не вірить в себе.

3. Не обирає галасливих, активних чоловіків.

Лев

1. Елегантна, горда, незалежна і важкодоступна. Цінує ніжні та довготривалі стосунки більше, ніж короткочасні. Її почуття глибокі та щирі, але лють перетворює її у справжню дику кішку. Цих королев не цікавлять сірі, звичайні чоловіки.

2. Її серце завоює багатий, високопоставлений чоловік. Левиця хоче, щоб чоловік підкорявся їй і постійно робив компліменти. Не любить другорядних ролей, схильна до домінування. Вимагає поваги, енергійна, сповнена ідей і любить розкіш.

3. Підіймає скандали, але завжди просить вибачення, коли відчуває провину. Левиця має контролювати своє бажання керувати всіма і всюди.

Діва

1. Це розумна дівчина. Не вступає у стосунки, засновані виключно на сексі, не вірить в спорідненість душ і романтичні марення. Коли закохана, холодна і стримана в ліжку. У стосунках і в ліжку, як і в житті, все має мати свою систему і техніку. Діви повинні розуміти, що звичайні закони логіки не завжди діють у справах кохання.

2. Діва обирає чоловіка освіченого, з хорошої родини, охайного, гарного на вигляд, який має хорошу роботу. Помічає кожен недолік на одязі, але часто має тенденцію не помічати плями на совісті. Поважає інтелект інших людей. Партнер Діви повинен говорити з нею про кожну деталь і завжди погоджуватися з її ідеями.

3. Допитлива й любить фліртувати, але це не означає, що вона зацікавлена ​​вами, це скоріше мозковий штурм. Життя з цією дівчиною – це щоденне прибирання, прання, витирання пилу (чого вже давно не було в домі Діви).

Терези

1. Найкрасивіші жінки серед знаків Зодіаку, тому їм дійсно не бракує шанувальників. Вона легко привертає увагу чоловіків завдяки своїй винятковій красі та елегантності. Перетворить свого чоловіка на культурну і розумну людину.

2. Для неї особливо важливі гарні манери та думка оточуючих, тому питання про те, як ви виглядаєте разом, неминуче. Любить запрошувати в театр та інші місця, де збираються культурні люди. Здатна приймати мудрі рішення, навіть коли справа стосується почуттів.

3. Їй важко змиритися з самотністю. Терези — знак шлюбу, тому мета цієї дівчини – вдало вийти заміж і бути щасливою.

Скорпіон

1. Пристрасна і дуже підозріла. Вона постійно чекає удару, зради, розлуки й готова до цього. Особливо любить полювати на тих хлопців, яких вона не цікавить. Коли досягає мети, зацікавлюється будь-ким іншим. Обирає тип чоловіків, яких може контролювати.

3. Нетерпляча, хоче мати все відразу. їй не подобається легка здобич. Сильна і вільна, але водночас вірна і віддана тому, кого по-справжньому любить.

3. Вміє боротися за своє кохання, будучи стійкою по чоловічому сприймає всі нещастя та негаразди життя.

Стрілець

1. Непостійна. Любить спілкування, темпераментна та владна людина. Часто обирає чоловіків, яких можна контролювати, яким легко йти на компроміс, або яких легко спрямовувати в бажаному напрямку (вони так роблять, але не визнають цього).

3. Часто закохується в незнайомих людей, культурні відмінності її захоплюють, чим менше вона про них знає, тим більше зростає інтерес. Не виносить нудних і педантичних особистостей. Коханий Стрільця ніколи не відчує себе найдорожчою людиною на землі. ЇЇ взагалі не дуже цікавлять шлюб і діти.

3. Найголовніше для Стрільця, щоб чоловік не обмежував її свободу. Щоб вона не обмежувала свої подорожі та свої розваги, а ще краще, щоб він за це платив.

Козеріг

1. Недоступна, така, що укусить, замкнута в собі, серйозна не за віком. Дівчина, яка не хоче бути підкореною. Хоче впевненості у тому, що шанувальник ставить цілі й послідовно йде до них. Вона знає собі ціну. Наївно одразу чекати від неї м’якості й тепла. Серце цієї крижаної королеви прогрівається дуже довго.

2. Однак стосунки з дівчиною, яка навіть кохає цілеспрямовано і методично, будуть міцними. Настільки міцними, що навіть позбутися її з власної волі буде важко, якщо вона сама цього не захоче. Шлюб з нею на все життя. Дівчина-Козеріг наполегливо працює, її девіз: «Крізь терни до зірок»

3. Вона переконана, що успіх – це результат важкої та тривалої праці, тому ніколи не звинувачує чоловіка, якщо він повільно рухається до вершин своєї кар’єри.

Водолій

1. Чудова коханка, вона просто любить несподівані стосунки. Дівчина, яка без потреби влаштовує скандали або сцени ревнощів. Її зацікавить тільки хлопець, який буде не тільки хорошим коханцем, а й другом, однодумцем, ненудним і спонтанним.

2. Партнер має бути нестандартною особистістю і надзвичайно індивідуальним. Водолії дуже непостійні, тому їх важко зацікавити (щоб не на одну ніч).

3. Вона не найчуттєвіша, але цікава і непередбачувана, з нею не буде сумно.

Риби

1. Чуттєва, романтична, жіночна, відкрита, знаходить спільну мову з будь-ким і така мила. Не закохатися в таку дівчину просто неможливо. Вона прагне до сильного, хороброго, турботливого чоловіка, якому би підкорялася і відчувала себе в безпеці

2. Зловити цю Рибку неважко, їй достатньо почути те, що вона хоче. По-жіночому наївна і вірить у все, що говорять. Навіть якщо зрозуміє, що їй брешуть, посміхнеться і спробуєте швидко все забути. Дівчина, яка не привласнює, а відає більше, ніж бере.

3. Чоловіка цінує як опору на все життя, довіряє йому і не шукає, до чого чіплятися

Поділіться коментарем