Кільця з цибулі по-французьки — хрустка смакота сім'ї на радість

885
Кільця з цибулі по-французьки — хрустка смакота сім'ї на радість

Зазвичай цибуля — це продукт, який в кулінарії використовують як додатковий інгредієнт, як приправу. Та можна приготувати страву, в основі якої вона буде грати першу скрипку. Кільця з цибулі по-французьки — закуска, яка перевершує всі очікування від гіркого овочу. Ця хрустка смакота сім’ї на радість стане улюбленим частуванням. Повірте, ваші рідні запитуватимуть, коли ви знову побалуєте їх цими чарівними кільцями.

фото clutch.ua

Здавалося б, що українці найбільше люблять цибулю. Який рецепт не візьми — скрізь вона: свіжа, сушена, зелена, ріпчаста. Вона в засмажках, в котлетах, голубцях, супах, пиріжках… Але, виявилося, що у Франції її шанують ще більше. Адже саме цьому народу належить рецепт хрумких, але таких соковитих кілець з цибулі. Ну що спробуємо, що нам пропонують французи?

Інгредієнти

фото pikabu.ru
  • Цибуля – 4 штуки
  • Молоко – 1 склянка
  • Пшеничне борошно – 1 склянка
  • Сіль – 0,25 ч. л
  • Рослинна олія – 1 л

Кільця з цибулі по-французьки – рецепт

фото meetandmeat.me
  • Очищену цибулю нарізати тонкими кільцями. Залити цю гіркоту, яка змушує плакати, молоком. Аби вона трохи всолодала, вистачить 15 хвилин.
  • Тим часом підготуйте казан з товстим дном та високими бортиками для смаження. Налийте туди олію, розігрійте до 190 С. Аби перевірити температуру олії, використовуйте спеціальний кухонний градусник. Якщо ж такого приладу немає, то треба кинути в неї невелику грудочку хліба. Коли олія буде достатньо гарячою, то хліб буквально за лічені секунди стане золотавим.
  • Цибулю витягти з молока, добре віджати руками. Але так, щоб кільця не поламалися. По кілька штук вмочати в борошно і відправляти в казан по кілька штук десь на одну хвилину. Тут треба пильнувати, щоб цибулька не пересмажилася і не стала, як вугіль.

Готові кільця викласти на деко або велике блюдо. І лише після смаження їх варто посолити. Можна взяти не звичайну кухонну сіль, а велику з приправами.

фото therumdiary.ru

Кільця з цибулі по-французьки нагадують чипси зі смаком цього овочу. Але за корисністю годі й рівняти ці дві закуски. Крім того, хрустка смакота сім’ї на радість готується так само швидко, як і змітається зі столу. Смачного!

Поділіться коментарем