Кішки славляться своєю байдужістю до того, що відбувається навколо, чи не так? Але хіба їм байдуже, які емоції відчувають власники та який стан здоров’я мають? Чи наділені кішки надздібностями, які дозволяють відчувати хвороби людини?
Коти відчувають хворобу: правда чи вигадка?
Чому скептики мають вірити, що кішки відчувають занедужання в людей? Чи мають ці тварини якісь надздібності? І як істота, що не вміє говорити, може мати таку важливу навичку?
Кішки — дивовижні тварини. У них розвинена духовність. Пухнастих асоціюють з містичним світом, як жодну іншу тварину. Крім того, у кішок дуже розвинене екстрасенсорне сприйняття. Це змушує вірити в здатність кішок відчувати хворобу і навіть наближення смерті.
Якщо є бажання довести котячу майстерність, потрібно назвати лише один аспект — вони орієнтовані на сьогодення. Ви помітили, що коти завжди спокійні й тихі? Річ у тім, що вони перебувають у постійному стані медитації.
Всім відомо, що медитація та уважність надають розслаблення розуму. Дозволяють зосередитися на дійсно важливих речах. Котячий розум нечутливий до будь-яких турбот і смутку. Це дозволяє відчувати більш серйозні речі, наприклад, людські хвороби.
Нюх — ось їхня сила!
Окрім духовних і розумових здібностей у кішок є ще одна сила: нюх. В результаті вони легко визначають початок хвороби та причину емоцій, навіть якщо ви самі про них не знаєте. Як це відбувається?
Наше тіло постійно змінюється. Ми дихаємо, кров тече по венах, а організм постійно виробляє гормони. Якщо нормальне функціонування людського організму порушується, він виділяє речовини, які вловлює нюх кішки. Це вагома причина вважати, що кішки відчувають хворобу людини.
Запах, як і чуттєве сприйняття — важливий засіб визначення хвороби. Власники котів скажуть, що вихованці ігнорують, коли їм погано, але насправді коти все відчувають і знають.
Якщо у вас застуда чи грип, кішка знає про хворобу і починає, так би мовити, “залицятися”. Може здатися, що ваш вихованець таким чином виявляє любов, але насправді така поведінка може свідчити про підвищення температури тіла і бажання вихованця цим скористатися.
Деякі власники вважають, що їхні кішки можуть точно визначити погане самопочуття. Є ті, хто стверджує, що їхні домашні тварини допомогли їм діагностувати рак та інші серйозні захворювання. Наразі немає жодних досліджень або доказів, які б підтвердили цей факт. Багато хто чув історію про чоловіка з Канади, який завдяки кішці знайшов величезну пухлину в легенях. Він звернув увагу, що улюблениця цілими днями лежить у нього на грудях і пішов до лікаря.
Ще один цікавий випадок трапився з жінкою в Теннессі. Вона вирішила обстежитися після того, як кішка стала постійно лежати на одній з її грудей. Діагноз – рак грудей. Жінку врятували завдяки ранній діагностиці та кішці.
Неважливо доведено це наукою чи ні, краще прислухатися до того, що намагається сказати ваш кіт. Пам’ятайте, кішки дуже розумні тварини!