Існує один незвичайний засіб, що допомагає при безлічі хвороб. Втім, люди застосовують котячий компрес, навіть не здогадуючись про корисність цього, керуючись власною інтуїцією. Однак ми з задоволенням підкажемо, куди прикласти котика, щоб все пройшло.

Багато підтвердять, що кішки вміють витягати біль. Яким чином вони відчувають, що у господаря щось болить — незрозуміло. Але вони приходять, укладаються на хворе місце і біль минає.

фото proprikol.ru/wp-content/uploads/2019/10/krasivye-kartinki-koshek-i-sobak-6.jpg

Навіть більше, існує статистика, що ті, у кого живуть ці милі пухнасті створення набагато рідше звертаються до лікарів, ніж ті, кому не пощастило придбати представника сімейства котячих. Секрет цього дивного лікувального ефекту ще не розгаданий. Однак це не скасовує його активного застосування.

1. При серцево-судинних захворюваннях

фото classpic.ru/wp-content/uploads/2020/01/41765/devochka-obnimaet-kotjonka-v-plede.jpg

Доведено, що хворим, які перенесли інфаркт міокарда дуже корисно гладити кішку в перебігу декількох хвилин кожен день. Це рятує від повторного нападу, нормалізує тиск і пульс.

2. При хворобах шлунково-кишкового тракту

фото fotovmire.ru/wp-content/uploads/2019/04/13841/koshechka-obnimaet-svoego-kotjonka.jpg

Добре укладати котика на живіт і гладити протягом того часу, що він дозволить. Це нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту і позбавляє від багатьох хвороб сечостатевої системи.

3. При стресі та втоми

фото 99px.ru/sstorage/56/2019/01/11801191932517604.jpg

Ці пухнасті створення знімають стрес краще всяких антидепресантів. Довгошерстих кішок вважають прекрасними невропатологами, які можуть прибрати напругу і знизити тиск. Чорні кішки забирають у людини негативну енергію, руді коти — дарують заряд бадьорості, сіро-блакитні кішки чудово заспокоюють власників.

4. Для підвищення імунітету

фото bipbap.ru/wp-content/uploads/2016/03/e2053du-960.jpg

Котяче муркотання відбувається при частоті 4 — 16 Гц, яка позитивно впливає на імунітет. Це щось на зразок лікування ультразвуком, при якому поліпшується загоєння ран і зміцнення кісток. Це чудовий та дуже приємний засіб, при якому проходить ваше лікування.

5. Для збільшення тривалості життя

фото classpic.ru/wp-content/uploads/2020/01/41765/goluboglazaja-devochka-s-koshkoj-u-okna.jpg

Доведено, що любителі кішок живуть у середньому, на десять років довше, ніж ті, кому не пощастило стати господарем пухнастого лікаря. У цих людей набагато кращі показники кров’яного тиску та немає зайвого холестерину.

Як бачите, котячий компрес, досить дієвий, хоч і незвичний засіб лікування. Якщо у вас живе пухнастий улюбленець, спробуйте не забувати, куди прикласти котика, щоб все пройшло. Будьте здорові!