Вечірня прогулянка, квіти, морозиво, приємні слова… А у доповнення романтичного вечора — кращі фільми про кохання. Добірка для справжніх романтиків — як бонус для тих, хто ніяк не наважиться заговорити з “нею” чи з “ним” про найвищі почуття. Довіртеся кіно. Оберіть фільм зі смислом, який близький вам, який передасть атмосферу вашого побачення.

«Один день»

фото pinimg.com

Ще бувши студентами, Емма і Декстер провели випускну ніч разом. Але вирішили, що серйозних стосунків між ними бути не може. Вони ж такі різні. Емма мріє бути відомою письменницею, мати власну квартиру, а Декстер прагне лише грошей і слави. Спільним для них залишився лише один день. І через двадцять років вони нарешті розуміють, що то не дружба, а справжнє кохання.

«Кохання — все, що тобі потрібно»

фото kinoafisha.ua

У розпалі весілля власних дітей у подружжя прокинулася друга молодість та ожити почуття. До цього вони були зайняті бізнесом, побутом, численними проблемами. Неймовірно красива природа Італії допомогла їм зрозуміти, що все, що потрібно в житті — це лише кохання. І світ для них став зовсім новим.

«7 днів і ночей з Мерилін»

фото filmix.co

У головній ролі — сексуальна білявка Мерилін Монро. Історія якраз про неї, про актрису. За сюжетом — молодий хлопчина без пам’яті закохався у відому зірку, якій не вистачає цього почуття хоча б на хвилину.

«Кохання»

фото afisha.ru

Стрічка про саме те кохання, в якому клянуться в ЗАГСІ — і в горі, і радості. Головна героїня — розумна жінка, яка через хворобу не має змоги рухатися і втрачає здоровий глузд. Але її, вже літній чоловік, Жорж, сам доглядає за дружиною. Він навіть не задумується над тим, що життя можна було б полегшити. І прилаштувати свою кохану до будинку пристарілих. Він живе за двох…

«Останнє кохання на землі»

фото lordfilm.net

Уявіть, якби у нашому “користуванні” було лише одне відчуття. Бачити, чути, відчувати смак або дотик… Фантастичний фільм якраз про те, що смакувати ваше кохання треба щомиті.

«Бойфренд з майбутнього»

фото film.ru

Душевний, родинний фільм на основі подорожей в часі. Вони й розкривають різні прояви любові — до жінки, до дітей та близьких людей.

«Кохання на кінчиках пальців»

фото filmix.co

Романтична лінія стрічки розігрується на фоні парі між двома чоловіками та милою дівчиною. Вона така ще наївна, що вчитися та вчитися цьому високому почуттю “кохання”.

«Париж-Манхеттен»

фото comboplayer.ru

Такі фільми називають з французьким присмаком. Дівчина Еліс — фанатка таланту режисера Вуді Аллена. Вона просто живе його роботами — говорить ті ж фрази, керується тими ж порадами. А її родина весь час намагається видати її заміж. І ось дівчині довелося стати дорослою…

«Магія місячного світла»

фото lordfilm.net

Режисер фільму — сам Вуді Аллен. Його історія про хлопця, який не вірить ні в магію, ні в те, що існує потойбіччя. Але одного разу, він погодився допомогти своєму другу вивести на чисту воду шарлатанку. Та для нього все зміниться…

«Винуваті зірки»

фото kinoafisha.ua

Фільм про підліткове кохання, яке здолає всі перешкоди на своєму шляху. Та про любов до дітей, яка буває такою різною. І до життя, що може швидко пролетіти.

«Хоч раз в житті»

фото otzyv.ru

Головні герої, які люблять музику, зустрілися, щоб розпочати нове життя. Адже в обох позаду схожі розчарування, але й спільна любов до музики та Нью-Йорка.

«Краща пропозиція»

фото thumbs.dfs.ivi.ru

Головний герой Верджіл Олдман все життя любив тільки живопис і займався тільки аукціонами. Для жінок у його житті місця не було. Але одна зустріч змінила його погляди. Молода дівчина закохала в себе підстаркуватого чоловіка для того, щоб використати в афері. Та він цього не розуміє і ведеться на її чари.

«Остання любов містера Моргана»

фото afisha.ru

Історія розповідає про те, що навіть втрачаючи кохану людину, ми все одно прагнемо знайти друга серця. Після смерті дружини професор Метью Морган не жив, а існував. Але все-таки одна зустріч змусила його прокинутися від цього сну і знову відчути те чарівне почуття.

«Анонімні романтики»

фото ytimg.com

Ця парочка навіть освідчитися не може через свої комплекси. Але не страх бути відштовхнутим, а через свої панічні атаки. Виробник шоколаду Анжеліка втрачає свідомість, коли її хвалять. А власника шоколадної компанії Жан-Рене може загнати в ступор навіть звичайний дзвінок телефону. То як же їм освідчитися?

Кращі фільми про кохання сподобаються всім. Адже, мабуть, немає такої людини у світі, яку б оминуло це почуття. Ця добірка для справжніх романтиків, які цінують свою родину, свою половинку, своє життя та просто гарні фільми.