Магічні цифри розкриють таємницю вашого Імені – дивовижна нумерологія

1218

Нумерологія – давня езотерична система. Вона дозволяє визначити вплив чисел на властивості вашого характеру. Все суще є число – це відомий вислів Піфагора, актуальний і зараз. І знання про те, як числа, що оточують нас, впливають на нашу долю, допоможе визначити свій життєвий шлях і своє призначення.

Помилково думати, що стародавні вірили в магію лише в силу свого невігластва. Нумерологія, втім, як вся езотерика, виключно прагматична система, методи якої шикувалися і опрацьовувалися століттями. Так як же дізнатися число свого імені? Які висновки можна зробити з цього? Як застосувати їх в життя?

Спробуємо розібратися

Перш за все, слід визначитися, в якій області нашої життя ми збираємося застосовувати ці знання? Тут треба відразу зрозуміти, що тлумачення числа не несе фатального сенсу. Це скоріше схильність, тонкий натяк на ті, чи інші якості вашого Я. І обов’язково – в контексті ситуації.

Чи завжди однаково звучить ваше ім’я?

Як називають вас вдома рідні? А як – співробітники? Що у вас записано у паспорті? А в якій ситуації друзі звуть вас, використовуючи свою версію? Є ще представлення вашого Я в мережі, ваш Нік. А чи замислювалися ви про те, чому люди мистецтва беруть собі псевдоніми?

На всі ці питання легко відповісти, якщо трохи проаналізувати історичні факти. У деяких традиціях, наприклад, дітям давали імена тільки після певного ритуалу, а не за народженням. Сенс лежить на поверхні. Стародавні інтуїтивно відчували, що Ім’я несе свою енергетику і значно впливає на долю людини. З цієї ж причини дитина з народження не мала імені, вона мала проявити його. Ім’я повинно бути в гармонії з його духовним началом, а не перешкоджати його реалізації.

Таємниця імені

Тільки зрозумівши все це можна приступати до осягнення таємниці свого імені через магію чисел. А пізнавши, поглянути на своє життя, оточення. І спробувати відповісти собі: наскільки ви живете в гармонії зі своїм Я? Наскільки енергетика чисел вашого імені впливає на ваше життя?

Як дізнатися число вашого імені?

Подивимося. Кожній букві відповідає своє число від 1 до 9. Число 0 з’явилося пізніше, воно виникає при додаванні і так само бере участь в розрахунках, але несе скоріше рекомендаційний характер.

1 – А, И, С

2 – Б, Й, Т

3 – В, К, У, Ь

4 – Г, Л, Ф, Є

5 – Д, М, Х, Ю

6 – Е, Н, Ц, Я

7 – О, Ч, Ї

8 – Ж, П, Ш

9 – З, Р, Щ

Для початку треба визначитися: в якій області нашої життя ми бажаємо дізнатися свою суть, виражену через магію чисел. Наприклад, у родині. У цьому випадку вибираємо «домашній» варіант імені.

Приклад

П + е + т + р + о = 8 + 7 + 2 + 9 + 7 = 33 = 3 + 3 = 6

Трактування чисел в нумерології

Як уже зазначалося, не варто надавати фатальний сенс результату обчислень. Нумерологія швидше підкаже вам напрямок, розкриє якісь внутрішні механізми вашої сутності. Уважно почитаємо тлумачення оракула. Ми свідомо дамо лише короткий зміст, основи, з яких можна будувати власне судження.

1 – самодостатність, внутрішній стрижень, непохитність. Воля або впертість це вже в залежності від ситуації. Приклад – Один у полі воїн.

2 – баланс ваг. Уміння зрозуміти протилежні думки, змиритися з чужим світоглядом. І розглядати у цьому стані непротивлення більше, ніж прі не прийнятті. Гарний дипломат, парламентар.

3 – жорсткість, трикутник, гарний виконавець, бюрократ і консерватор. Сильна залежність від ситуації, немає гнучкості і маневру.

4 – 4 сторони світу, квадрат, достатність, повнота, рівність у відносинах, надійність, вірність. І як наслідок – відмінний фізичний стан здоров’я.

5 – авантюризм, нестандартність, креативність. З точки зору соціуму (соціум це квадрат) – зайва ступінь волі. П’ята нога у собаки, п’ятий кут у будинку.

6 – партнерство, бажання брати участь. При нестачі власної волі і виходять ті, хто просто прислужує. При наявності, – відмінні і віддані друзі і партнери. (Ніде немає такої однозначності, фатальності, все у контексті ситуації і в залежності від усіх наявних цифр)

7 – Удача, везіння, людина відчуває “тонкі матерії”. Але тут удача скоріше в духовному плані, а не матеріальна вигода. Тобто особисте щастя. Відчуття внутрішнього світу.

8 – Фортуна за них. Це щось на зразок наявністі Ангела-охоронця. Вибрані, відмічені. 8-ка, Нескінченність, поставлена ​​їм на службу. Удача в соціумі, у нестямі. Напір і спрямованість зовні.

9 – Інтелект, не просто математичний склад розуму (це в межі аутизм), а саме мудрість. Ці люди легко відрізняють інформацію, якої повно в мережі, від істинного Знання, отриманого через досвід.


Літературний переклад – Маруся Фріман

Джерело

Поділіться коментарем