Медики стверджують, що саме магній — на сторожі жіночого здоров’я. А ознаки його нестачі проявляються у дратівливості, яку важко пояснити логічними факторами. Наприклад, крокодилячі сльози без причини, істерики та претензії, на які ваші рідні насправді не заслуговують. В голову лізуть думки, які не можна пояснити, численні сумніви у кожній ситуації не дають прийняти правильне рішення.
А за цим вже слідують емоційні вислови, крики, тремтіння в руках і взагалі таке враження, що тіло зараз просто вибухне. Голова тріщить, неможливо зосередитися на важливій справі та одній думці, а настрій — то взагалі, як осіння погода: то сонце світить, то дощ ллє як з відра.
Ось так і дає знати про себе низький рівень магнію у більшості жінок, які навіть не підозрюють, у чому причина такої емоційної поведінки та занепаду сил.
Лікарі називають ще безліч симптомів того, що магній не в нормі
- депресія без причини, хронічна втома
- немає відчуття спокою
- постійний головний біль
- печія
- хвороби дихальних шляхів
- хвороби шлунково-кишкового тракту
- відчуття судом в усіх м’язах
- відчуття, що серце зараз просто вирветься з грудей
- зниження Лібідо
Увесь цей список хвороб може бути причиною того, що організму просто не вистачає магнію. І він, як може, про це повідомляє. Бо насправді це важлива сполука для того, щоб жінка відчувала сили, енергію та спокій. Від нього залежить метаболізм та синтез жіночих гормонів. Саме звідси й поведінка, схожа з симптомами ПМС.
Через це збивається робота всіх систем організму, що призводить до таких порушень
- Може виникнути безпліддя. Адже, такі важливі “дітородні” гормони, як кортизол, адреналін, норадреналін перестають вироблятися в організмі.
- Немає контролю і за тим, як виробляється інсулін — магнію не достатньо, щоб організм “перетравив” солодощі.
- Порушення гормонів Т3 і Т4, які виробляє щитоподібна залоза.
- Сон стає тривожним — людина не висипається.
- Зменшується опірність організму до захворювань — сідає імунітет.
Причин того, що рівень магнію знизився, багато. Одна з них харчування, вживання шкідливих продуктів та напоїв. Наприклад, напої з газами, занадто цукристі продукти, все, що містить кофеїн, мало продуктів з вмістом магнію. А також до цього додаються стреси, захворювання кишківника, щитовидки, алкоголізм, цукровий діабет та використання деяких медичних препаратів.
Скільки магнію треба на добу, щоб зі здоров’ям було все гаразд?
– Чоловікам – 350 мг, а жінкам – 280 мг. Тим, хто при надії – 360-400 мг.
Щоб організм не тероризував вас щодо нестачі магнію, треба додати деякі продукти до свого раціону
Його рівень в організмі підвищує чорний шоколад, соняшникове насіння, всі види риби (особливо — червона), капуста, шпинат, квасоля, горіхи. А також добавки — англійська сіль для ванн і цитрат магнію, який організм засвоює швидше за сульфат магнію.
Пам’ятайте, що магній — на сторожі жіночого здоров’я, а ознаки його нестачі можуть бути лише першими вісниками більш серйозних хвороб.