Маски для повік, які творять магію! Спробуйте, результат вас приємно здивує

195

Очі — дзеркало душі, і більшість невербального спілкування пов’язана саме з їхнім виразом. Очі завжди в центрі уваги, а разом з ними й сітка дрібних зморшків, що розходиться від зовнішнього кута, і темні кола після важкого робочого дня. Шкіра навколо очей потребує делікатного поводження.

Від стану шкіри навколо очей залежить те, наскільки молодим і свіжим виглядає обличчя в цілому. Звичайні креми й скраби тільки завдадуть шкоди, тому ми підібрали особливі рецепти для вас.

Креми для повік

Як ви знаєте, перші вікові ознаки з’являються в районі верхньої та нижньої повіки. Це стає помітно вже у 25 років, але процес можна призупинити або навіть відкотити назад, якщо правильно використати доступні ресурси.

По-перше, не забувайте, що натуральна косметика – головний козир у рукаві. Вона не призводить до звикання, не викликає несподіваних реакцій і, що важливо, не розорить вас.

По-друге, підбір рецепта. Якщо у вас суха шкіра — уникайте масок з лимонним соком, якщо жирна — будьте обережні з додаванням олії. І зберігати домашню маску для повік можна недовго, як і звичайні натуральні продукти. На цей раз ми зробили добірку домашньої косметики на основі огірка, оскільки це універсальна основа.

Сметанна

Почнемо зі зволоження, необхідного на всіх етапах життя для всіх ділянок шкіри. Що краще шкіра зволожена, то менше вона висушується й утворює зморшки.

Вам знадобиться:

  • сметана — 2 ст. л.
  • тертий огірок — 2 ст. л.

Змішайте та нанесіть на шкіру навколо очей мінімум на 15 хвилин.

Трав’яна

І знову огірок! Що вдієш, для зволоження шкіри він підходить майже так само, як алое. До речі, в рецепті його цілком можна замінити цим улюбленим косметологами інгредієнтом.

Вам знадобиться:

  • огірок — 1 ст. л.
  • м’ята — 1 ч. л.
  • базилік — 1 ч. л.

Усі трави мають бути свіжими. Подрібніть їх, як вам завгодно, але якомога дрібніше. Змішайте з огірком або соком алое та дайте постояти кілька годин у прохолодному місці.

Медова

Маска, що освітлює, відмінно справляється з почервоніннями та пігментними плямами. І мед, і огірок вважаються природними відбілювачами.

Вам знадобиться:

  • тертий огірок — 1 ст. л.
  • мед — 1 ч. л.

Мед м’яко живитиме шкіру, а огірок збереже її від висихання.

Ці три нешкідливі, але дуже дієві рецепти вбережуть від перших вікових ознак, запобігають і зменшать появу зморшок, а також нададуть шкірі здорового вигляду.

Поділіться коментарем