McDonald’s відкрив найменший у світі “МакВулик” для бджіл

22

Найменша у світі франшиза McDonald’s відкрила свої двері для клієнтів і викликала неабиякий ажіотаж в інтернеті. Однак це не картопля фрі та Макфлуррі. Це McDonald’s, створений спеціально для бджіл. Так, ви правильно прочитали: бджолиний вулик у вигляді ресторану McDonald’s. І це не просто так виглядає, це неймовірно деталізований міні-McDonald’s із внутрішнім двориком, зоною відпочинку на відкритому повітрі, МакДрайвом, плакатами з меню, обклеєними дерев’яними панелями, і золотисто-жовтою вивіскою McDonald’s на даху. Побіжно зазирнувши до МакВулика, ви побачите бджіл у рамочках вуликів, повних сот.

МакВулик — це співпраця між McDonald’s та NORD DDB, креативним агентством у Швеції, щоб відзначити зусилля філій McDonald’s у Швеції, які зробили крок, щоб допомогти врятувати бджіл.

Бджоли входять до списку видів, що перебувають під загрозою зникнення, створеного Мережею Дня Землі. За даними їхнього сайту, популяція бджіл різко скоротилася в усьому світі. Виживання багатьох видів залежить від бджіл, і бджоли також необхідні для запилення рослин, що робить їх головними гравцями в екосистемі. За відсутності бджіл не виживуть сільськогосподарські культури та інші джерела їжі. Експерти прогнозують, що це буде катастрофічно для всіх живих істот, життя яких знаходиться під загрозою через інсектициди, неонікотиноїди та ГМО, а також через втрату середовища існування та зміну клімату.

Франчайзингові компанії McDonald’s зробили свій внесок у порятунок бджіл, встановивши вулики на дахах своїх ресторанів. Вони також намагаються облаштувати територію навколо своїх закладів, щоб зробити її більш сприятливою для бджіл. За даними NORD DDB, до цієї справи долучилися й інші франчайзингові заклади McDonald’s у Швеції, які замінили траву на квіти та рослини. Відкриття МакВуликів також є спробою зробити інших більш обізнаними про загрозу, з якою стикаються бджоли, і, можливо, надихнути більші компанії та організації наслідувати цей приклад.

Гортайте вниз, щоб переглянути фотографії МакВулика та відео, яке показує, як він виглядає зсередини.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Дивіться повне відео нижче

Поділіться коментарем