Метод, який допомагає швидко заснути — валить з ніг за 3 хвилини

9700
Метод, який допомагає швидко заснути — валить з ніг за 3 хвилини

Якщо турбують проблеми зі сном, допомагає швидко заснути давно відомий метод. Він був спеціально розроблений для військових. Говорять, що такий підхід валить з ніг буквально за 3 хвилини. Мабуть, такому зрадіють ті, кого годинами мучить безсоння. Адже, цей стан дуже важко побороти. В голові крутиться тисяча думок і різних сценаріїв, які обдумуються і переграються. А тим часом, пролітають години необхідного сну для нашого організму.

фото static.life.ru

Та, виявляється, що проблеми зі сном можна досить швидко вирішити завдяки військовій методиці. Універсальний спосіб допоможе зануритися у світ сновидінь всього за пару хвилин.

За часів Другої світової війни спеціально для учасників бойових дій розробили спеціальну методику. Вона дозволяє заснути буквально за дві хвилини. Спосіб універсальний і не вимагає спеціальної підготовки, тому він доступний кожному. Треба лише його спробувати хоч раз. Бо морити свій організм безглуздими думками замість здорового сну — це шлях до нервових зривів, занепаду сил і поганого настрою вдень. Бо кажуть, що людина, яка не виспалася, гірше злої вівчарки.

Отож, поговоримо про сам метод

фото sargatis.com

Виконувати вправу можна в положенні сидячи і лежачи. Для досягнення швидкого ефекту, в першому випадку, необхідно прийняти зручне положення. Спертися на спинку крісла або стільця, широко розставивши ноги, скласти руки і нахилити голову вниз. Обов’язково потрібно зняти напругу з м’язів обличчя, а також розслабити плечі.

Ключовим «компонентом» є дихання. Не варто робити занадто глибокі вдихи, досить дотримуватися природного ритму, і дозволити тілу повністю розслабитися. Цей спосіб спеціально розроблений для бійців, у воєнний час. Оскільки об’єктивно, умови для повноцінного відпочинку тоді були відсутні.

Варто зазначити, що він дещо схожий на вправи з йоги. І позиція, і правильне внутрішнє дихання. Тому, тим, хто хоч трохи розуміється на йозі, буде легше виконати ці вправи для хорошого сну.

Що стосується положення лежачи, ймовірно для багатьох — це буде більш прийнятний варіант. Необхідно лягти рівно, витягнути руки вздовж тіла, долонями вгору. Начебто нічого особливого, а сон буде глибоким і спокійним. Вранці відчуєте себе бадьорим і повним сил.

фото pinimg.com

Також, щоб зміцнити ефект від вправ, слід дещо змінити раціон. Додати в нього більше овочів і фруктів.

Отож, побороти безсоння можна — випробуйте метод, який допомагає швидко заснути й валить з ніг за 3 хвилини. Але, якщо проблеми зі сном спостерігаються вже давно і нічого не допомагає, то краще зверніться до лікаря.

Поділіться коментарем