Методи використання пом’якшувача тканини. Він підходить не тільки для прання білизни!

99

Ви напевно знаєте, що пом’якшувач тканини повинен покращити якість випраного одягу. Але чи знаєте ви, як ще можна використовувати цей засіб? Виявляється, у нього набагато більше застосувань, ніж ви думаєте! Прочитайте статтю та дізнайтеся, як користуватися пом’якшувачем тканини, що врятує вас у різноманітних ситуаціях!

1. Пом’якшувач тканини допомагає зняти шпалери зі стіни

Почніть з видалення шматочків шпалер за допомогою дротяної щітки. Потім змішайте одну ложку пом’якшувача для білизни з 250 мл води. Після перемішування візьміть губку і нанесіть суміш на стіну. Потім почекайте 20 хвилин. Після закінчення цього часу ви можете легко зішкребти шпалери. При необхідності, повторіть процедуру.

2. Зменшити статичну зарядку килимів

Якщо ви відчуваєте, що піддаєтесь дії статичної електрики кожного разу, коли наступаєте на килим, знайте, що ви можете легко видалити його за допомогою пом’якшувача. Візьміть півлітра води та одну повну ложку пом’якшувача. Потім перемішайте суміш та перелийте її до пульверизатора. Акуратно розпорошіть трохи суміші на килим та залиште на ніч. Цей спосіб допоможе подолати електрифікацію килимів і працюватиме кілька тижнів.

3. Видалення лаку для волосся з тканин

Змішайте одну ложку цього засобу з водою. Змішавши, перелийте в пульверизатор. Потім розпорошіть трохи суміші на область, де знаходиться лак. Зачекайте трохи та протріть сухою тканиною.

4. Видалення плям від жорсткої води

Все, що вам потрібно зробити, — це залити пом’якшувач тканини та дати йому постояти 10 хвилин. Після закінчення цього часу ретельно промийте посуд — плям більше не повинно бути.

5. Залишки спаленої їжі

Спроба видалити згорілі залишки їжі з каструль дуже дратує. Однак все, що вам потрібно зробити, це наповнити каструлю теплою водою та додати кілька крапель пом’якшувача. Залиште постояти 60 хвилин, потім злийте воду і протріть брудний посуд паперовим рушником.

6. Очищення пензлів

Як би ви не намагалися їх почистити, іноді пензлі залишаються брудними. Візьміть стару банку, додайте води та одну чайну ложку пом’якшувача. Добре перемішайте і занурте кисті до суміші.

7. Освіжувач повітря в кімнаті

У пляшці з пульверизатором змішайте одну ложку пом’якшувального засобу, 2 столові ложки харчової соди та 2 ложки води. Розпилюйте суміш у приміщенні, де ви хочете поліпшити запах.

8. Видалити волосся домашніх тварин з килимів чи меблів

Скільки б разів на день ви не пилососили, шерсть домашніх тварин все ще є? Змішайте дві частини води з однією частиною пом’якшувача. Налийте суміш у пляшку з пульверизатором. Акуратно розпорошіть суміш на килим або крісло, а потім протріть цю ділянку.

9. Ця рідина очищає різні поверхні

Ви хочете ефективно видалити пил з меблів? Змішайте 1/4 склянки пом’якшувача з водою і вилийте суміш у пляшку з пульверизатором. Потім розпорошіть суміш на тканину та очистить поверхню. На завершення протріть чистою сухою ганчіркою.

10. Позбудьтеся комах

Якщо в якийсь момент у вашому домі з’являються комахи, наповніть пляшку з пульверизатором водою і додайте кілька крапель пом’якшувача. Обприскуйте ділянки, де комахи найчастіше зустрічаються. Запах пом’якшувального засобу відштовхне їх.

Чи знали ви якийсь із цих методів? Який з них вам найбільше подобається?

Поділіться коментарем