Найвідоміший психолог сьогодення Михайло Лабковський дає такі поради, що просто “не в брову, а в око”. Попри різкі поради психолога, він користується великою популярністю серед сімейних пар і тих, хто ще в пошуках своєї половинки. Його публікації дивують людей своїм змістом через парадоксальні думки та оригінальність.
Він навчає, що за все, що відбувається в парі, відповідальні двоє. Одного винного — немає. Крім того, пояснює, що всі негаразди та непорозуміння між людьми — це лише наслідок неврозу.
Наша редакція підготувала добірку з найбільш крилатих та гострих порад Михайла Лабковського.
Ключ до щасливого сімейного життя з однією людиною криється у самій людині. Все просто — має бути стабільною лише психіка. І тут нічого говорити про компроміси, на які йдуть люди заради один одного. Це все міф і пряма дорога до лікарів. Лише психічне здоров’я може забезпечити “вічну” любов до одного партнера.
Здорова жінка ніколи не хоче вийти заміж. Тобто, не те, що зовсім не хоче — так вона мріє про свого принца, родину, дітей. Словом, планує. Але це не означає, що заміжжя має стати ідеєю “фікс” всього життя. Цю ситуацію треба відпустити — і вона вирішиться сама собою.
Жінка не має бути м’якою, пластичною у розумінні того, що вона намагається підлаштуватися під чоловіка. Так вона втрачає свою суть. Для чоловіка вона ніхто, про неї навіть нічого сказати. Мабуть, саме тому жінок з жахливим характером та гострим словом люблять більше, ніж “таких хороших”.
Виявляється, що це не чоловік “козел”, це жінка навмисно собі такого обрала. Бо в неї ще з дитинства є якась травма, яка переросла в невроз, який потребує, так би мовити виходу та жертви. От якраз жінка і знаходить такого чоловіка, на якого можна звалити всі шишки та біди її нещасного життя. Звинуватити, що це він, “козел”, занапастив її життя.
Кохання — це відчуття щастя, а не міра страждань, на які ви йдете заради нього. І не треба перетворювати стосунки у невроз. Якщо є неприємна ситуація, треба чоловікові про це сказати. До того ж, є два варіанти — або прийняти її й жити далі, не згадуючи про його “косяки”. Або ж розпрощатися з чоловіком, коли не можете переступити через себе. Але ні в якому разі не терпіти. Бо це закінчиться лікуванням у психіатра.
Самотніми почуваються ті люди, які не мають інтересу до самого себе. Саме тому вони, як хвостик бігають за іншими.
Буває, що гарна молода красива і навіть забезпечена дівчина ніяк не може знайти собі пару. Пояснення у неї просте — дуже високі стандарти до обранців. Але ж насправді — вона просто не готова взяти відповідальність за стосунки.
Розбиратися треба не з чоловіками, а зі своєю головою, з тим, яке ставлення жінка має до батька. Якщо в дитинстві стосунки з ним були не дуже, то і в дорослому житті з чоловіком вона може це проектувати на дорослі стосунки.
Щоб вийти заміж — треба бути собою. Бо чоловіки люблять тільки за це.
Різниця між психічно здоровою людиною і невротиком лише в тому, як вони страждають. Здорова людина відчуває переживання через реальні проблеми, а з неврозом — через вигадані.
Надіятися, що одружений чоловік покине сім’ю і піде до вас — це тупість. Не витрачай час дарма — спілкуйся з тими, хто вільний. Так більше шансів — це точно.
Михайло Лабковський говорить про стосунки відверто – “не в брову, а в око”. Однак, різкі поради психолога — це результат численних спостережень за парами, які зверталися до нього за допомогою. Тому в них закладений досвід, чиїсь поразки та невдачі в житті, яких ви можете уникнути, прислухавшись до його слів.