Мінус 7 кг за 7 днів! Дієта для тих, хто хоче швидко позбутися від зайвої ваги

609

Ця дієта стає все більш популярною, тому що вона спалює жир і значно знижує вагу протягом декількох днів. Скинути до 7 кілограмів можна всього за 7 днів!

Чому обирають цю дієту?

Грейпфрут відноситься до групи продуктів, що спалюють жир. Іншими словами, цей цитрус містить поживні речовини, які розщеплюють і видаляють жир з організму. Також грейпфрут покращує обмін речовин і стимулює травлення.

фото zinoti.lt

Яйця — найбагатше джерело корисних властивостей. Дієтологи впевнені, що поєднання цих двох продуктів, багаторазово підвищує ефективність дієти.

Дієта з яєць і грейпфрута досить сувора, тому не рекомендується людям з проблемами зі здоров’ям і літнім людям!

Основний принцип дієти

Цієї дієти можна дотримуватися не більше ніж 7 днів. Інакше, такий режим харчування може послабити організм і завдати шкоди здоров’ю.

Дієтичне меню

фото irecommend.ru

Щодня треба їсти 5 грейпфрутів і 5 яєчних білків. В ідеалі, потрібно розділити їжу на порції, які вживати щогодини протягом дня. Під час цього режиму харчування необхідно підтримувати водний баланс в організмі й пити не менше ніж 2 літри води на день.

Крім цього, важлива умова — в ці дні необхідно уникати будь-яких фізичних навантажень та занять спортом. Але це не означає, що потрібно просто лягти і чекати: коли зайва вага випарується.

Обов’язкова умова — щоденні спокійні прогулянки. Кращий варіант — не менше ніж годину. Ця дієта видаляє з раціону 100% жирів, тому енергію слід витрачати розумно.

фото zinoti.lt

Ще один інгредієнт цієї дієти — філіжанка зеленого чаю без цукру. Їм потрібно починати і закінчувати день. Чай допоможе очистити організм від токсинів.

Попередження

Оскільки ця дієта не містить всіх необхідних організму поживних речовин, її не можна продовжувати довше ніж 7 днів. Також, якщо ви відчуваєте слабкість, запаморочення — треба негайно припинити дієту і повернутися до звичайного збалансованого харчування.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем