Натяжні стелі все більше входять в моду, як неодмінний елемент декору приміщення. Однак, на жаль існують мінуси натяжних стель, про які дізнаєшся занадто пізно. Досить часто ці недоліки пов’язані з якістю матеріалів, з яких цей декор робиться. Ми вирішили розповісти вам про серйозні проблеми, з якими може зіткнутися людина, що обрала такий елемент оздоблення стелі.

фото potolok.kr.ua/wp-content/uploads/2017/05/potolki-1.jpg

Провисання

Матеріал, з якого робляться натяжні стелі має звичай провисати з часом. Тому, якщо площа стелі понад двадцять квадратних метрів, варто задуматися про інше оздоблення.

Міцність

Матеріал ПВХ, який використовують для натяжних стель, дуже легко порвати за допомогою будь-якого гострого предмета. Іноді це може зробити навіть пробка від шампанського. Набагато більш міцні натяжні стелі, що робляться з тканини.

фото i.pinimg.com/originals/25/ac/72/25ac72a29440189ce2f8f847f5230596.jpg

Миття

Це актуальна проблема для кухні, оскільки на стелю можуть потрапити частинки жиру і кіптяви. Відмивати тонку плівку досить важко, оскільки є ризик її порвати. Можливо, для кухні підійде інша обробка стелі.

Зварні шви

Якщо матеріал для натяжної стелі має глянцевий ефект, то будуть дуже помітні зварні шви, що істотно псує естетику.

Повна герметичність

ПВХ, який найчастіше використовують у такого роду стелях, є абсолютною перешкодою повітрю. Добре це чи погано — вирішувати вам.

Запах

Перший час після встановлення таких стель у квартирі буде специфічний запах синтетики. Він повинен вивітритися через кілька днів. Однак, якщо при установці стель використовували матеріал низької якості, цей запах може надовго оселитися у вашій квартирі. Тому радимо самим взяти участь у купівлі плівки для стелі, щоб проконтролювати.

фото reopri.com/images/articles/2017/kombinirovannye-potolki/kombinirovannye-potolki.jpg

Світ

При встановленні подібних стель, вам доведеться поміняти абсолютно всі світильники в будинку на ті, які мають невелику потужність і мають термоізоляцію. Інакше, навколо лампочок можуть утворитися некрасиві жовті плями.

Схлопування

Хороший майстер при установці зробить вирівнювання тиску в кімнаті, щоб запобігти схлопуванню стелі при найменшому протязі.

Розповідаючи про недоліки натяжних стель, ми не маємо мети відрадити вас від їх встановлення. Просто, вважаємо за необхідне попередити про те, що існують мінуси натяжних стель, про які дізнаєшся занадто пізно. Вам лише залишається зважити всі моменти та прийняти правильне рішення.