Миш'як, нітрати й фториди — що відбувається при повторному кип'ятінні води

11813
Миш'як, нітрати й фториди — що відбувається при повторному кип'ятінні води

А ви знали, що відбувається при повторному кип’ятінні води? Миш’як, нітрати й фториди — так змінюється хімічний склад води, якщо її закип’ятити вдруге. Лікарі б’ють на сполох і попереджають, що такого категорично робити не можна. Вода, яку вдруге закип’ятили, може бути небезпечною для здоров’я.

Особливо, якщо використовувати воду, що подається централізовано, тобто з-під крана. Медичні працівники наголошують, що під час повторного кип’ятіння її хімічний склад може кардинально змінитися. До того ж, не в кращу сторону, а в гіршу.  Мінерали й гази, що містяться у вже кип’яченій воді, просто стають токсичними для організму людини. А це надзвичайно шкідливі речовини для людини, постійне вживання яких може призвести до багатьох серйозних захворювань.

фото tehnoobzor.com

Вчені доводять, що така вода може містити не лише нітрати й фториди, а навіть сіль миш’яку. Так-так, вам не почулося — миш’як, який відомий, як сильна отрута.  Отож, купуючи воду в магазині, ми обираємо лише найякіснішу, щоб бути впевненими, що дбаємо про своє здоров’я. Але тим часом, інколи просто не звертаємо уваги, як повторно клацнули кнопку чайника з уже перекип’яченою водою. І такими чином колотимо собі чай чи каву з отрутою. Тобто своїми руками себе ж і труїмо, нічого не підозрюючи.

Про шкоду такого “коктейлю” з миш’яком розповідає відомий експерт Джулія Харрісон.

Якщо до організму потраплятиме миш’як, навіть в невеликих дозах, то це може спричинити онкозахворювання, проблеми з нервами та навіть безпліддя.

Нагріваючи воду повторно, нітрати, що містяться в ній, перетворюються на канцерогени. Вони ж можуть викликати лейкемію та інші форми онкозахворювань.

А фториди дуже негативно діють на дитячий організм — на їхню нервову систему та загальний розвиток.

Навіть мінерали, що в невеликій кількості є корисними для людського організму, можуть викликати проблеми. Через них утворюються камені в нирках, виникає артрит та пошкоджуються кров’яні артерії.

До того ж, така вода зовсім не смачна. Навіть чай, що приготовлений на її основі, має зовсім інші смакові властивості.

фото rozetka.ua

Запам’ятайте, що повторно кип’ятити воду можна лише в деяких випадках.

Якщо кілька разів так вийшло, то нічого страшного. Але практикувати таке не варто. Бо людський організм занадто страждатиме від тих шкідливих речовин, що утворюються під час цього процесу.

І ці поради стосуються тільки тієї води, яку ми використовуємо з-під крана. Саме і ній утворюються миш’як, нітрати й фториди. Тому перед тим, як вчергове машинально ставите кип’ятити вже перекип’ячену воду, згадайте, що відбувається при повторному кип’ятінні води. Будьте здорові та користуйтеся цими порадами!

Поділіться коментарем