Між нами, дівчатками – 6 помилок під час епіляції зони бікіні

226795

Жіноча епіляція – це особисте. Рішення мати більше або менше волосся в цій зоні, залежить тільки від нас. Однак, якщо ви хочете позбавлятися від зайвої рослинності без сторонньої допомоги, то корисно знати про декілька нюансів. 

Тому що, зона бікіні, дійсно, вимагає пильної уваги. Отже, поговоримо про помилки у цьому процесі. Саме вони можуть призвести не до почуття радості від гладенької шкіри, а до дискомфорту…

6 помилок під час епіляції

фото proaist.ru

Порізи

Щоб уникнути неприємностей під час використання леза, потрібно пам’ятати про головне правило: волосся повинне бути не довшим за 6 міліметрів. Якщо, воно довше, то краще за все підстригти його перед тим, як користуватися бритвою. Це значно спростить процес і допоможе уникнути небажаних порізів ніжної шкіри.

“Сухе” гоління

фото divahair.ro

Бувають випадки, коли потрібно швидко позбутися небажаного волосяного покриву. І деякі дами, голять волосся на суху. Однак, це майже завжди призводить до сумних наслідків. Роздратування шкіри і червоні плями – це тільки початок списку.

Лосьйон після гоління – не тільки для чоловіків

І ті жінки, які це зрозуміли, давно забули про проблеми з ніжною шкірою після видалення волосся. Косметична індустрія пропонує величезний вибір для задоволення цієї потреби у жінок. Але якщо ви прихильник природних продуктів, спробуйте гель алое або кокосову олію.

фото i.pinimg.com

Тільки нове лезо

Інструмент, який ви використовуєте, завжди має значення. Ніколи не використовуйте старе лезо! Результат такої економії і легковажності – завжди сумний.

І ще маленька порада: засоби “до і після” гоління в області бікіні краще обирати взагалі без запаху. По-перше: ароматизатори можуть спровокувати алергічну реакцію. А по-друге – це ознака поганого смаку.

Віск тільки для сміливих?

Звичайно, ефект від воскових процедур – вище всяких похвал. Але той, хто говорить, що це не боляче – точно лукавить. Так, це боляче. Але якщо вас не лякають такі “дрібниці”, то принаймні, довіряйте цю процедуру тільки фахівцям. Повірте, зона бікіні – не місце для сумнівних експериментів.

фото porusski.me

Синтетична спідня білизна після епіляції

Епіляція – це стрес для ніжної шкіри. І якщо ви хочете, щоб він пройшов без наслідків, забудьте про мережива і стрінги після епіляції. Тільки – бавовна і м’які тканини без тугих гумок!

Поділіться коментарем