Колись вважалося, що танці створені тільки для молодих, старим танцювати непристойно, та й здоров’я не дозволяє. А зараз часи змінилися, і всі частіше люди старшого віку із задоволенням знаходять молодість в танці. І правильно роблять, оскільки навіть вчені пояснили, чому танцювати, значить — не старіти.

фото vr-vyksa.ru/media/images/diskoteka-Komu-za-60.max-1200×800.jpg

Зараз ні для кого не секрет, що тривалість нашої молодості залежить від стану нашого мозку. Можна все життя доглядати за тілом, ходити по лікарях і відчувати себе непогано. Однак хвороба Альцгеймера, яка приходить, коли не чекають, може перекреслити всі труди.

Вчені Університету Масарика досліджуючи групу людей, які переступили шістдесятирічний поріг, помітили неймовірно гарний стан розуму і пам’яті у тих, хто ходив займатися в місцеву школу танців. Ці люди мали мислення, нітрохи не гірше, ніж у тих, хто був молодший років на двадцять. Вони були здатні добре навчатися, вміли добре будувати логічні ланцюжки та зробити відмінний аналіз.

Чому ж танці так добре діють на мозок?

фото oren.ru/wp-content/uploads/2019/07/043947984769873467039480537493805.jpg

Річ у тому, що під час танців прокидаються ті відділи, які до цього майже не працювали. Починають синхронно працювати обидві півкулі мозку, оскільки виникає необхідність одночасно стежити за музикою і ритмом. А ще, під час танцю внутрішні органи отримують набагато більше кисню.

І як головний бонус — під час танцю організм виробляє ендорфіни, які є гормонами щастя. Бадьорість, яку людина отримала в танцювальному залі, не залишає його на протязі всього дня.

А тепер розгляньмо ще позитивні моменти, які забезпечують людині танці

фото i.pinimg.com/originals/d5/cf/bb/d5cfbbc26a1ef16ab080c1eef78def9f.jpg
  • Тренуються всі м’язи тіла і розробляються суглоби
  • Тренується дихальна система
  • Зникають застійні явища в судинах, оскільки кров починає сильніше бігти по судинах
  • Знижується ризик інсульту
  • Танцювальні рухи здатні поліпшити діяльність мозку і пам’ять, а також можуть значно знизити ризик виникнення хвороби Альцгеймера
  • Під час танців йде негативна енергія
  • Спалюються зайві калорії та поліпшується метаболізм
  • Стабілізується артеріальний тиск
фото healthyhappysexywealthy.files.wordpress.com/2018/01/image_538997288836257.jpg

Як бачите, існує безліч причин зайнятися танцями. Це і гарний настрій, і поліпшення здоров’я. А найголовніше — це те, що ви знаходите молодість в танці. Бо танцювати, значить — не старіти. Але рекомендуємо перед тим, як вибрати для себе танцювальну студію, порадитись з вашим сімейним лікарем.