На якого кота Ви схожі, згідно знаку зодіака?

7439

 

Цікаво, якому знаку зодіаку відповідає кіт? За датою він Терези, а за звичками? Зрозуміло, що коти поводяться по-різному. А що буде, якщо змінити звички на людський характер?

katinas

Дізнаємося, який Ви кіт?

Овен

Достойний поваги! Красивий, цілеспрямований і чарівний. Завжди рішуче йде до мети й так само рішуче виглядає. То ж Овен — Мейн-кун!

Тілець

Завжди має власну думку з будь-якого питання, йде чітко визначеним шляхом. Він, як правило, розумний. Ніколи не відкриє чужих таємниць. З ним кожен хоче дружити. Хто це? Девон Рекс. Чули про такого?

katinas

Близнюки

Зазвичай інтроверти. Самодостатні, вишукані та спокійні. Не поспішають приймати рішення. Для них важлива думка оточення. Близнюки — Російська синя кішка. Інші хочуть бути схожими на них.

Рак

Турботливий, любить свою сім’ю. Він буде робити все можливе, щоб інші почувалися комфортно і затишно. Діти їх просто обожнюють! Схожий на кота породи Сноу-шу.  Вдало користується милою зовнішністю і загальною любов’ю.

katinas

Лев

Улюблена рок-зірка публіки! Його яскрава особистість впливає на всіх. Глибоко в душі завжди готовий до пригод. Витончений Бенгальський кіт, це про Лева! Від нього всі в захваті!

Діва

Любить все планувати, організувати і долати перешкоди. Невинна і розумна. Ґрунтовна і пухнаста. Їй можна сміливо довірити фінансові справи. Діва — перська кішка. Всі, кому потрібні поради, обов’язково будуть звертатися до неї.

katinas

Терези

Все найкрасивіше, що в них є, відкрите тільки близьким людям. Для всіх інших Терези — таємниця за сімома печатками! Ввічливі, стримані та особливі Східні коти найближчі до цього знаку. З ними хочуть дружити всі!

Скорпіон

Небезпечно красивий, незалежний і нетолерантний! Ніяких особистих кордонів. Він знає все про свою винятковість і прагне досконалості в усьому. Це точно Сіамський кіт! Інші мають поводитися зі Скорпіонами обережно!

katinas

Стрілець

Авторитетний тип, який не робить жодних знижок! Вкусить, якщо вирішить, що хтось від нього втомився. Водночас він прекрасний і викликає любов. Шотландська висловуха кішка — Стрілець. Всі хочуть бути такими ж красунями!

Козеріг

Швидко приймає рішення, долає всі життєві труднощі. Як справжній сибірський кіт. Всі хочуть бути такі розумними, як він!

katinas

Водолій

Душа компанії, інтелектуальний та милий. Його всі люблять! Найдотепніший співрозмовник. Він 100% Британський кіт. Кожен хоче, щоб його любили, так само як Водолія!

Риби

Витончені, наче не з цього світу. Викликають страх, тому що ніхто ніколи не може розкрити їх особистих таємниць. Навіть якщо Риби дізналися всі таємниці Всесвіту, вони залишаються активними та грайливими. Абіссінський кіт — це Риби. Всі шалено в них закохані!

katinas

Поділіться коментарем