На яку собаку ви найбільше схожі, згідно зі знаком зодіаку?

3474

Кожен знак зодіаку порівнюють з рослинами, містами та навіть їжею. Люди люблять порівнювати себе з котами! Але дивно, чому вони не хочуть порівнювати себе з собаками —  найвірнішими й найвідданішими супутниками людей?

Хочете дізнатися, з яким собакою асоціюється ваш знак зодіаку? Читайте наш цікавий гороскоп!

horoskopas

Козеріг — Німецька вівчарка

Еталонний службовий собака: без роботи впадає в смуток, втрачає шерсть і сенс життя. Для нього просто неможливо кинути роботу! Має все робити вчасно. Принесе капці, зустріне хазяїна й не покине робочого місця. Недарма цю породу вивели ексклюзивні заводчики!

vokiečių aviganis

Тож жити з цим собакою —  означає життя постійно в роботі: тренування, тренування і знову тренування :”-Куди ти пішов? Стій! Принеси палицю!” З іншого боку, він і сам, безперечно, дуже дисциплінований. Так можна коротко описати життя з Козерогами. Різниця в тому, що німецька вівчарка колись піде на пенсію, а Козеріг ніколи не втомиться!

zodiako ženklas

Водолій — Тер’єр Джека Рассела

Якщо ця собака упіймала ваш погляд — все! У вас немає вибору! Час грати, поки йому не набридне. Ви повинні кидати м’яч знову і знову. М’яч. М’яч. М’яч. Звичайно, є ще одна причина дозволити йому розважатися — він такий смішний!

džeko raselo terjeras

Однак слід пам’ятати, що тер’єр Джека Рассела — це не тільки веселий компаньйон, але й мисливська собака, готова стрибнути в будь-яку печеру і там з кимось побитися. Тож якщо він почне розважатися сам, швидше за все, результат вам не сподобається. Тому краще кинути йому м’яч. Або розважайтеся разом, десь в океані, щоб не хвилюватися про наслідки.

zodiako ženklas

Риби — Афганська борза

Він дуже красивий. Афганська борза — ідеальний собака, хоча для підтримки цієї краси потрібно багато часу і грошей, це його не зупиняє. Його краса перемагає все. Правда, він регулярно займає поважне друге місце в списку найдурніших порід собак.

afganų kurtas

Що, безсумнівно, брехня і гнівний наклеп. Він просто не хоче догоджати своєму хазяїну! “Афганець” просто не призначений для роботи з людьми, у нього є інші завдання. Довгий час він не мав ніякої роботи, крім однієї : прикрашати собою світ. Він наче кіт. І зовсім як рибка…

zodiako ženklas

Овен — Алабай

Справжній друг: він не відпустить ворога. А сховатися за спину свого партнера може лише для того, щоб в слушну мить раптово вискочити й атакувати. Собака, сповнений сили, мужності та впевненості в собі. Має справжню ослину впертість. Якщо Алабай щось вирішить, то так і буде.

alabai

Ті, хто хоче посперечатися, повинні спочатку мати хоча б 70 кілограмів маси тіла, як в Алабая. Тіла, призначеного для розчавлення особливо розлючених вовків. Кажете, що йому немає рівних? Хм… Так думає Алабай, а Овен загадково посміхається.

zodiako ženklas

Телець — Басет-гаунд

Почесне перше місце в списку найдурніших собак у світі! Також самі жалюгідні, грубі й безкорисні собаки. Басети майже не піддаються дресурі. Вони завжди виглядають так, ніби їм кажуть, що за хвилину настане кінець світу — в їхніх очах усе горе невинного людства.

basetas

Басети не хочуть нічого робити, вони хочуть лежати в теплому кріслі. Але насправді басет – гаунд зовсім не дурний собака. Він гончак. Його голова така порожня, що в ній можна вмістити всі сліди. Він не дурний, а впертий і наполегливий, як Телець.

zodiako ženklas

Близнюки — Сибірський хаскі

Неймовірно красивий і надзвичайно дружній. Поєднання цих дивовижних якостей змушує всіх навколо закохуватися з першого погляду і назавжди! Хаскі — непереможний жарт природи, це суміш єнота і Д’Артаньяна. Веселощі для нього — найголовніше!

sibiro haskis

“Всиновимо котів, вкрадемо їжу, хазяїн все одно не сердитиметься!” Все це можна терпіти з якоїсь причини, але ми досі її не знаємо. Проте є люди, які люблять виклики та обирають життя з Близнюками.

zodiako ženklas

Рак — Колі

Багатофункціональний собака: може випасати худобу, може служити. Він прагне залишатися корисним до смерті. Головне завдання колі – зібрати все стадо і показати йому правильний напрямок. Стадо, звісно, ​​ніхто не питає, чи хоче воно рухатися саме  туди.

kolis

Про те стадо знає, які гострі зуби в їх пастуха. З іншого боку, якщо Рак такий же, як ці собаки, можна розслабитися: він про все подбає. Найголовніше – йому не заперечувати.

zodiako ženklas

Лев — Йоркширський тер’єр

Чудове щенятко! Звичний на заходах і стильних вечірках. Завжди ідеально підстрижений і прикрашений. Сумочка, в якій він подорожує, часом дорожче самого собаки. Але головне, що всі вважають його найчарівнішим собакою у світі! Він не тільки дуже красивий, але й дуже сміливий.

jorkšyro terjeras

Його хочеться носити на руках і весь час цілувати! Леви живуть приблизно так само, і ніхто ніколи не дізнається про їхній шлях від бруду до багатства, про їх темне минуле. Для чого була виведена ця порода, майже ніхто не знає: вони народжуються як щуроловки.

zodiako ženklas

Діва-Шнауцер

Дуже погано побачити шнауцера вночі, в темному провулку. Щоправда, його ще й важко помітити. Він сильний, швидкий, до біса хитрий і нескінченно лютий! Мало хто про це знає, бо шнауцер не виглядає загрозливо. Але його думки — загадка навіть для господаря.

šnauceris

Однак господареві легко навчати свого вихованця, тому що пес розумний і обожнює правила. Правду кажучи, саме тому ці собаки досі не повбивали нас усіх. Вони схожі на Богородицю: теж сидять тихо, з таким виразом, що не видає жодних емоцій.

zodiako ženklas

Терези — Чихуахуа

Будь-хто поруч з чихуахуа відчує себе героєм! Він такий маленький, такий тендітний! У будь-якій незрозумілій ситуації потрібно взяти його на руки й поцілувати в маківку, інакше він почне тремтіти й дивитися на вас жалібно, широко розкритими очима! Він більше схожий на фею, ніж на собаку.

Čihuahua

Тендітна маленька фея, якій загрожує весь світ: брудні великі собаки, незграбні діти, підступні ворони та дикі коти, більше схожі на серійних маніяків. Чихуахуа хоче вбити їх усіх! Повільно і болісно! Тому його зовсім не випускають з рук, як і Терезів. Так, це справді не собака. Це півтора фунта люті!

zodiako ženklas

Скорпіон — Доберман

Демонічний пес. Надзвичайно красивий і зовсім божевільний! Він іде до мети по тілах переможених ворогів. А ті, хто не помер від жаху, побачивши його чарівну посмішку, здригаються від страху ще довго. Життєве кредо: «Домінувати та принижувати». Правда, все це стосується тільки сторонніх.

dobermanas

З близькими людьми доберман, як і Скорпіон, дозволяє собі бути собою: еталонним холериком істеричного типу. Але ніхто не може встояти перед його чарівністю!

zodiako ženklas

Стрілець — Стаффордширський тер’єр

Найкращий компаньйон у світі! Жахлива репутація не заважає Стаффордширу бути найкращим, коли мова йде про любов до близьких людей. Він завжди радий! Погуляти? Ура! Поплавати? Так, так, так, я йду! У гори? Звичайно так! Міняєш шину? Дай мені дві! Понад усе цей собака любить людей.

Stafordšyro terjeras

Стаффорд — добра та позитивна істота! Він просто хоче вбити всіх інших собак. Ну, у кожного свої недоліки. Але якщо ви не до кінця зрозуміли, то Стрілець, як і Стаффорд, просто одержимий ідеєю любові до всіх.

zodiako ženklas

Оскільки ви вже знаєте, що кожен знак зодіаку схожий на певну собаку, можливо, це допоможе вам вибрати нового члена сім’ї?

Поділіться коментарем