Найкраща маска проти випадіння волосся – допомогла краще за дорогі аптечні засоби!

983

Після пологів в мене моторошно стало випадати волосся. Поплакала трохи, заспокоїлася й почала думати, що робити. Побігла в аптеку, накупила всякого, але нічого не допомогло – гроші на вітер.

фото palitra.ua

Стала шерстити мережу в пошуках рятівного засобу, і вже зібралася замовити одне, але тут дзвінок від мами. Я в паніці викладаю свою проблему, а вона: «Та ти не панікуй! Спробуй маску, яку робила наша тітонька. Пам’ятаєш, як в неї волосся падали й вона нею тільки рятувалася. Спробуй її, а потім вже буде видно. І пий собачу кропиву». На тому і порішили.

Зробила маску. Після першого застосування волосся стали менше випадати, після другого застосування – ще менше. На третій раз, гребінець був чистий й ванна теж!

фото lh3.googleusercontent.com

А потім волосся почало рости як божевільне, за місяць з’явився йоржик нового волосся, волосся зміцніли й набули блиску. Отже, рецепт маски.

Основні інгредієнти:

1) столова ложка соку цибулі

2) столова ложка меду

3) 1 жовток

4) 1-2 ст. ложки реп’яхової олії

Виходить досить рідка маса. Наносимо її на корені волосся, залишок розподіляємо по всій довжині волосся. Кінчики додатково можна змастити олією для живлення.

Одягаємо шапочку для душу, вкутуємо голову рушником й ходимо так 1 годину. Потім змиваємо маску шампунем.

Спочатку робила цю процедуру двічі на тиждень протягом 2-х тижнів. Потім для зміцнення результату й зростання волосся – 1 раз на тиждень. Курс тривав 2 місяці.

фото krasotka.cc

Бажаю всім краси, здоров’я й пишної шевелюри! До речі, щоб пішов запах цибулі, треба сполоснути волосся відваром петрушки.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх з фахівцем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем