Найпростіше і найдієвіше замовляння на воду. Мерилін Керро поділилася таємницею

151

Щойно зробила замовляння — все пішло як по маслу! Я працюю на ринку й зарплата в мене невелика, але варто було зробити замовляння, як продажі пішли вгору, і через місяць здійснилася мрія!

Я змогла купити своє місце на ринку, і тепер я господиня! Нарешті я можу проводити більше часу з рідними та близькими! Раджу всім спробувати цей метод!

Вода є сильним провідником енергії, вчинені на неї замовляння та привороти найчастіше виявляються найдієвішими. Дізнайтеся, як за допомогою води привернути кохання, гроші й удачу.

Замовляння на кохання

Якщо ви дуже бажаєте привернути кохання у своє життя, закохати в себе людину і прожити з нею щасливе життя, скористайтеся сильнодійним замовлянням на джерельну воду.

Опівночі налийте води в глечик і зав’яжіть на посудину червону вовняну нитку, попередньо зав’язавши на ній три вузлики, кожен з яких буде щось символізувати. Зав’язуючи перший, скажіть: “Любов!”, другий: “Щастя!”, третій: “Вірність!”. Залиште глечик на ніч на вікні.

На світанку дістаньте два маленькі келихи й, розливаючи в них заряджену воду, вимовте текст замовляння.

“Нехай з’єднаються серцями й душами раба Божа (своє ім’я) і раб Божий (ім’я людини)

Разом нас вода зіллє так, що ніхто ні розведе, ні розсварить.

Вип’ю воду за двох, щоб не було в любові ні кінця ні краю.

Амінь!”

Після цього випийте по пів келиха води з кожної ємності, а решту злийте разом і допийте, уявляючи щасливе життя з обранцем.

Замовляння на гроші

Замовляння на залучення грошей потрібно вимовляти біля вхідних дверей, тоді ефекту сприятиме енергія, що прибуває. Візьміть скляну посудину й налийте туди крижану воду, вона має стояти на підлозі біля входу в будинок. Станьте над рідиною. У праву руку потрібно взяти монетку, а в ліву — золотий виріб.

Вимовте слова замовляння голосно й повільно.

“Як річка швидка біжить, так і гроші до мене течуть.

Сила у воді, в чистій, та холодній.

Принеси мені багатства та добробут.

У тобі моя сила і порятунок”

Після чого киньте монетку у воду й залиште там на кілька годин. Вона вбере в себе всю силу заговореної води та стане щасливою, її слід постійно носити в гаманці для залучення грошей.

Замовляння на удачу

Воно читається перед важливою справою, в якій вам необхідно залучити удачу. У велику ємність набирається тепла вода і ставиться перед дзеркалом. Потрібно опустити руки в рідину й, дивлячись у відображення, вимовити:

“Піду босий, повернуся з удачею.

Все мені під силу, нічого не боюся.

У всьому успіх, та везіння”

Вимовивши магічні слова, водою потрібно рясно вмити обличчя і руки.

Магія, пов’язана з водою, з давніх-давен вважалася однією з найсильніших, наші пращури часто вдавалися до подібних ритуалів. За десятиліття замовляння вдосконалилися і стали особливо сильнодійними.

Скористайтеся цими способами та вирішіть свої життєві проблеми.

Поділіться коментарем