Найсильніша молитва про здоров’я Пантелеймону Цілителю

6906

Молитва шанованого християнського святого, якого Бог наділив даром зцілювати хворих людей, вважається однією з найсильніших.

Молитва шанованого християнського святого, якого Бог наділив даром зцілювати хворих людей, вважається однією з найсильніших. Дізнайтеся, як молиться Пантелеймону Цілителю про здоров’я — власне та своїх близьких.

Історія Великомученика Пантелеймона

Народжений у 3 столітті, майбутній святий мав батьків різної віри. Батько його був язичником, а матір християнкою. Вона завжди виховувала його за законами істинної віри, але рано залишила цей світ, і юнакові довелося повірити в ідолопоклонство.

Він звернувся до навчання лікарському мистецтву, де виявив свої здібності та був призваний до двору римського імператора Максиміана. Але одного разу він побачив, як пресвітер Єрмолай воскресив отруєного хлопчика за допомогою молитви до Ісуса Христа. З цієї миті він прийняв християнство і став лікарем.

Пантелеймон безкоштовно допомагав кожному, хто потребував. Тим самим він розгнівав багатьох римських цілителів, які почали втрачати дохід, і був викликаний на суд до імператора. Тоді цілитель запропонував влаштувати змагання: запросити хвору людину та віддати її на лікування до язичницьких жерців. А потім він сам спробує позбавити людину недуги. Той, хто зможе допомогти хворому, стане носієм істинної віри.

Людина позбавилася хвороби лише завдяки силам Пантелеймона, чим він викликав сильний гнів правителя. Цілитель зазнав страшних мук, але завдяки молитвам ніщо не могло занапастити святого. Він з гідністю пережив усі страждання, а коли за наказом імператора його кинули до диких звірів, ті не сміли доторкнутися до християнина, а смирно лягли біля ніг лікаря. Під час молитви голос закликав Пантелеймона на Небеса, і лише після цього кат зміг відітнути голову святому християнину.

Молитва про здоров’я

Цілитель Пантелеймон є покровителем всіх страждаючих і хворих. Люди моляться йому перед серйозною операцією, просять про зцілення, про православне чудо і допомогу при найстрашніших захворюваннях. При цьому він здатний захистити кожну людину та відвести всі недуги убік. Образ святого зазвичай розташовують біля ліжка хворого.

О, великий угоднику Христов, страстотерпчий і лікареві багатомилостивий Пантелеймон! Змилуйся наді мною, грішним рабом Божим (ім’я), почуй стогін і зойк мій, умилостив Небесного, Верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дарує мені зцілення від жорстокої гнітючої мене недуги. Прийми негідне благання грішного більше за всіх людей. Благослови мене благодатним відвідуванням. Не гребуй гріховних виразок моїх, помаж їх оливою милості твоєї та зціли мене; нехай здоровий буде душею і тілом, залишок днів моїх, за допомогою благодаті Божої, можу провести в покаянні та угоді Богові, і сподоблюсь сприйняти добрий кінець життя мого. Гей, угоднику Божий! Благай Христа Бога, нехай дарує ми твоїм заступництвом здоров’я тіла і спасіння душі моєї. Амінь.

Поділіться коментарем