Народна хитрість для буйства квітів — найкраще підживлення

1796
Народна хитрість для буйства квітів — найкраще підживлення

Квітникарі наголошують, що лише найкраще підживлення допомагає кімнатним рослинам бути здоровими та рясно цвісти. У спеціальних магазинах можна придбати такі корисні речовини для будь-якого виду кімнатних рослин. Та є одна народна хитрість для буйства квітів, яка перевірена багатьма любителями домашнього озеленення.

фото obustroeno.com

Спеціалісти відзначають, що для гарного і пишного цвітіння недостатньо щоденного догляду за рослинами. Їх треба підживлювати у період, коли формуються бутони. А саме – вносити касторову олію, яка дасть сили кімнатним рослинам розквітнути у всій красі. Суцвіття будуть сильними та великими, а колір квіток — яскравим та насиченим.

Як приготувати домашнє підживлення

фото roulastamatopoulou.com

Воду для цього засобу відстояти кілька днів і перелити її в пляшку. На один літр рідини додається всього одна крапля касторової олії. Закрутити пляшку, добре збовтати. І поки касторова олія не піднялася на верх, треба полити рослини.

Квіти, які розцвітають лише раз на рік, достатньо підживлювати таким розчином теж один раз у період, коли з’явилися перші бутони. Якщо ж рослина квітне цілий рік, то вносити таке добриво варто щомісяця.

Поради для тих, хто закоханий в герань

фото vsecveti.life

Цю красиву квітку можна виростити з насіння або з паростків, процес укорінення яких варто розпочинати вже з лютого. У ній можна повністю обрізати стебла, залишивши лише стовбур, від якого підуть нові пагони. Або ж розмножувати за допомогою живців. Такі паростки мають бути близько семи см і з 5-ма листками.

Зрізати варто навскоси, трохи підсушити зріз, обірвати нижнє листя і просто висадити в невеликі горщики з ґрунтом. Полити. Аби майбутня квітка була пишною, верхівку треба теж зрізати. Коли рослини вкоріняться, розсадити їх в постійні горщики. Пам’ятайте, що чим меншого об’єму горщик, тим рясніше квітнутиме герань.

фото pocvetam.ru

І знову ж, щоб сформувати пишну квітку, верхівку зламують на 8-10 листку, а бічні пагони — на 6-8-му. А щоб вона росла рівно, її треба час від часу повертати, аби світло падало рівномірно з усіх боків.

Що ще треба знати, щоб ваша герань радувала рясним цвітінням?

фото forumdach.ru
  • Вона любить сонячні підвіконня та тепло
  • Не часті, але дуже рясні поливи
  • У горщику обов’язково має бути дренаж
  • Ґрунт помірної родючості
  • Постійне підживлення
  • Щоб продовжити цвітіння, сухі суцвіття треба видаляти

І ще — для її підживлення добре підійде йод. На 1 л води додати 1 краплю йоду, змішати й полити цим розчином стінки горщика. Не переборщіть, щоб не спалити коріння рослини.

Якщо на герані з’явилося жовте листя, це може свідчити про нестачу вологи. Коли листя мляве і навіть гниє — забагато вологи. А коли нижні листки опадають — не вистачає світла.

фото klubrasteniy.ru

На літо цю квітку можна висадити просто на клумбу. Тут вона розростається ще більше, бо дуже любить такі місця в саду.

Герань — рослина, красу якої цінували ще наші предки. За повір’ям, вона захищає оселю від “злого ока”, вбирає в себе негативну енергію дому та є амулетом щасливого сімейного життя.

У ній містяться ефірні олії, які вбивають шкідливих комах та моль, чистять повітря в домі. Аби відчути приплив сил, врегулювати гормональний фон, людині варто сидіти біля цієї квітки лише 10 хвилин на день. Вона заспокоює нервову систему, лікує гіпертонію, систему травлення та серце. Лікує отит, запалення жовчного міхура, радикуліт, зубний біль і навіть запобігає онкозахворюванням.

фото 1zoom.ru

Для цього використовують її листя. Проте, зважте на те, що всі народні методи можуть мати й побічні ефекти. Тому лікування проводити тільки з дозволу і під наглядом фахівця.

І знову про догляд кімнатних рослин, зокрема герані. Вона принесе користь тільки тоді, коли сама буде здоровою і красивою. Тому застосовуйте тільки найкраще підживлення. А народна хитрість для буйства квітів, про яку ми вам розповіли, допоможе всім вашим зеленим улюбленцям розквітнути на всю силу.

Поділіться коментарем