Народний рецепт від мурах в будинку — це справжнє спасіння літньої пори. Адже з приходом жари до вашого помешкання може набігти не дуже приємне товариство — величезні мурашки. Та непрохані гості підуть назавжди, якщо знати, з чим їх зустрічати. 

Їхній візит, як завжди неочікуваний, й не викликає радості. Тому з нетерпінням чекаєш того дня, коли ці “друзі” вже підуть. І ці мурахи, які оселяються скрізь, а особливо полюбляють кухню — залазять в цукор, крупи, на стіл, меблі, повзають по стінах. Брр… Мирно випровадити цю “компанію” допоможе народна порада.

фото www.lada.kz/uploads/photos/2020_02/1582267310.jpg

Людям властиво відчувати відразу до цих маленьких чорних створінь. Адже інстинктивно ми розуміємо, що комахи можуть вкусити, занести інфекцію, попсувати продукти. Словом, огида і страх спрацьовує швидше за будь-яку сигналізацію.

Проте, саме людська життєдіяльність і вабить до себе цих комах. Адже, наприклад, мурашки з’являються в домі, де є крихти, немитий посуд, багато сміття природного походження. Такі обставини — для них просто рай на Землі.

І найчастіше вони з’являються саме влітку, коли в домі багато солодкого, а високі температури пришвидшують псування продуктів, які можуть лежати на відкритому місці. Саме це й вабить цих не надто симпатичних сусідів до вашого дому. Хоча ці мурахи не кусаються, споглядати картину того, як вони курсують помешканням не до снаги нікому.

Є перевірений метод, який просто допоможе виперти комах із вашого помешкання

фото www.dezinsektor.com.ua/wp-content/uploads/2017/02/muravie.jpg

Ніякої хімії — тільки природні компоненти. До речі, мурахи не постраждають — їм просто доведеться “переїхати” з цієї квартири.

Цей секретний засіб — олія гвоздики. Вона відлякує комарів, тому її часто використовують для походів на природу. Як виявилося, так само діє й на мурах. Достатньо лише нанести засіб по кутках кімнати, де оселилися ці створіння. І вони вмить розбіжаться — ну дуже вже неприємний запах для них!

Якщо ж ці гості розпорошилися по всьому дому, то краще приготувати їм “смачний” напій. В 1 склянці теплої води розчинити 5-6 крапель олії гвоздики й промити цією рідиною підлогу в усьому будинку. Вже за добу вони розбіжаться з вашого помешкання.

фото www.diet-health.info/images/recipes/1400/gewuerznelken-gemahlen-cloves-by-mirzamik-fotolia-188381336.jpg

В олії гвоздики міститься отруйний фенол, якого терпіти не можуть комахи. Аби їх відлякати потрібна зовсім невелика доза. Для людей та домашніх улюбленців ця речовина цілком безпечна. Єдине, що може бути — це алергія, якщо ви чутливі до фенолу. Тому треба відразу звернутися до лікаря.

Народний рецепт від мурах в будинку дієвий ще й від комарів та кліщів. Його можна приготувати просто під час відпочинку на природі. І непрохані гості підуть назавжди не тільки з вашого дому. Ця неприємна дрібнота більше не заважатиме вашому відпочинку на свіжому повітрі.