Наша таблиця покаже: яка ваша ідеальна вага – перевірте свої показники

46343

Якщо ваш зріст 160 см, а вага 65 кг – і ви все ще думаєте, що ваша вага ідеальна, то ви глибоко помиляєтеся. Навіть лікарі не погодяться з вами. Це може бути не просто естетична, а й проблема зі здоров’ям, яку необхідно вирішувати. Як зрозуміти – скільки у нас зайвих кілограмів? Або, може, для нормального стану, нам необхідно трохи набрати вагу?

Індекс маси тіла – відповідає на всі питання

фото kleo.ru

Є багато різних способів визначити свою ідеальну вагу тіла. Але найбільш популярним є – Індекс маси тіла. Лікарі кажуть, що цей метод універсальний. Однак це не означає, що його можна застосовувати до всіх, тому що у кожної людини різна структура тіла. Візьміть дівчат, які за своєю природою стрункі, але нічого для цього не роблять. А хтось – навпаки: живе у тренажерному залі і не може позбутися від зайвих кілограмів.

Підтримання ваги

Але, хоч би що там було – поняття зайвої ваги існує. І багатьом людям доводиться тримати це питання під суворим контролем. І основний принцип: поєднання здорового харчування з регулярними фізичними навантаженнями. Як тільки людина втрачає вагу під час дієти, стає менше його м’язова маса, яку необхідно знову збільшувати за допомогою вправ.

Повернімось до теми. Таблиця нижче покаже вам кількість кілограмів, які відповідають вашому зросту. Завдяки цьому ви будете знати, на яку вагу орієнтуватися при дієті та фізичних навантаженнях.

Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем