Натуральні засоби для розрідження крові та профілактики тромбів в змозі відновити вільну циркуляцію лімфи в організмі. Коли мова йде про в’язкість крові, можна почути народний діагноз “густа кров”. Справді, цей вислів не належить до ряду медичних термінів. Але свідчить про те, що внутрішні органи людини відчувають кисневий голод. А це призводить до тромбування просвіту судин. 

фото img.anews.com/media/gallery/108336408/299578309.jpg

Медики наголошують, що це серйозна проблема, яка може викликати серцево-судинні захворювання.

Найчастіше “корки” утворюються на місці травмування судин. Як тільки рана загоюється вони теж розсмоктуються. Але можуть залишатися всередині судин, що призводить до їхнього закупорення. Відповідно порушується процес транспортування крові, насиченої киснем, по всьому організму, і може статися інсульт.

Найчастіше тромбування артерій та вен відбувається у верхніх та нижніх кінцівках та мозку.

Про те, що в організмі є тромби, дає знати біль у м’язах, постійний головний біль, відчуття холоду в руках та ногах. А також уражена ділянка може змінювати свій природний колір.

Тромби можуть утворюватися не лише в результаті травм. Ще цьому сприяє високий холестерин та артеріальний тиск, діабет. І, звісно, що шкідливі звички — куріння, нездорове харчування.

Аби бути здоровим на всі 100%, потрібно вести активний спосіб життя — спорт, дієта та хороший сон.

А для розрідження крові можна використовувати не лише медикаментозні препарати. У продуктах, які ми вживаємо в їжу, теж є речовини, що стабілізують в’язкість крові в організмі.

фото www.ferra.ru/imgs/2019/11/24/08/3668225/c6bf12018efdbfb2e4013b6c6e8c3bd678df0668.jpg
  • Антибіотики природного походження — часник, цибуля та оливкова олія.
  • Червоні помідори для вироблення тромбоцитів, які відповідають за згортання крові.
  • Розріджує кров і грейпфрут, ананас, гранат, виноград та чорниця. Зокрема, виноград, дуже багатий на каемпферол, кверцетин і мирицетин, що забезпечують цей процес.
  • Для розрідження крові треба вживати авокадо, мигдаль, ківі та броколі. Саме у цих продуктах міститься багато необхідного вітаміну Е.
  • Волоські горіхи, риба, гарбузове насіння — це джерело омега-3 жирних кислот. Саме вони зменшують активність тромбування судин. А також інші види горіхів — мигдаль, фундук, кеш’ю, фісташки та бразильські горіхи.
  • Відомі приправи — куркума та імбир, кориця та каєнський перець.
  • Гінкго — зменшує білки, що відповідають за утворення кров’яних “пробок”.
  • Судини будуть здоровими завдяки достатній кількості вітаміну С. А червоний столовий буряк — для відмінної роботи серця.
  • Допоможуть і солодощі — дуже корисно їсти темний шоколад. Та напої — зелений чай, сік з винограду, журавлини та ананасу.

Натуральні засоби для розрідження крові та профілактики тромбів досить різноманітні. Тому кожен може вибрати для себе відповідне лікування. Проте, пам’ятайте, що консультація з фахівцем — обов’язкова. Крім того, підтримувати нормальний стан крові допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування та здоровий спосіб життя.